Wrocław zaciska pasa


Organizator największych, do tej pory, miejskich imprez sylwestrowych – miasto Wrocław – w 2009 roku zaciska pasa i to znacznie. Z powodu kryzysu budżet zabawy sylwestrowej został drastycznie obcięty. Przez pewien czas krążyły słuchy, że Wrocław w tym roku całkowicie zrezygnuje z imprezy sylwestrowo-noworocznej, ostatecznie jednak, władze miasta doszły do wniosku, że prawdopodobnie i tak sporo osób wybierze się 31 grudnia na wrocławski Rynek i postanowiły przygotować skromną imprezę.

Kto wystąpi na Sylwestra we Wrocławiu? Jeszcze nie wiadomo ale na pewno nie będą to gwiazdy dużego formatu. Nie będzie to też na pewno Doda, która występowała na wrocławskim Rynku przez ostatnie dwa lata, gdyż Doda, w tym roku, wystąpi na sylwestrze Katowicach. Władze miasta Wrocławia okroiły budżet imprezy, z 1,5 mln złotych, do zaledwie 200 tysięcy i nie będzie go transmitować żadna telewizja (TVP2, dotychczasowy parner Wrocławia, w tym roku będzie transmitować zabawę sylwestrową z Łodzi).

Jedno jest więc pewne – w 2009 roku Sylwester we Wrocławiu nie będzie największą zabawą sylwestrową w Polsce. Dla przypomnienia – w zeszłym roku we Wrocławiu na Rynku, przy muzyce m.in Dody, Modern Talking, Lady Pank, bawiło się ok. 250 tysięcy osób. W 2007 roku, z Perfectem, Dodą, Big Cycem imprezowało 200 tysięcy, a rok wcześniej 140 tysięcy osób.

Tagi: ,


 

Ostatnio dodane oferty


Sylwester 2017 Na Placu Wolności W Poznaniu
Poznań Miejski Sylwester w Poznaniu

Wrocław - Sylwester Na Rynku - Kolory Radości
Wrocław Sylwester Miejski we Wrocławiu

Kraków 2017 Miejski Sylwester - 4 Lokalizacje
Kraków Sylwester Miejski w Krakowie

Bal Sylwestrowy 2017 Okolice Warszawy Zagórze
Zagórze Koło Warszawy Hotel Willa Zagórze koło Warszaw

Sylwester W Klubie The Legends - Kraków
Kraków The Legends Music Club

Taneczny Sylwester W Górach - 2017/2018
Głuchołazy Villa Daglesia

Sylwester W Górach 2017 - Stronie Śląskie
Stronie Śląskie Willa Diana

ENERGETYCZNY BAL SYLWESTROWY Z RADIEM WAWA
Wrocław SALA WIELOFUNKCYJNA w HOTELU GEM

Komentarze są wyłączone.