Wrocław zaciska pasa


Organizator największych, do tej pory, miejskich imprez sylwestrowych – miasto Wrocław – w 2009 roku zaciska pasa i to znacznie. Z powodu kryzysu budżet zabawy sylwestrowej został drastycznie obcięty. Przez pewien czas krążyły słuchy, że Wrocław w tym roku całkowicie zrezygnuje z imprezy sylwestrowo-noworocznej, ostatecznie jednak, władze miasta doszły do wniosku, że prawdopodobnie i tak sporo osób wybierze się 31 grudnia na wrocławski Rynek i postanowiły przygotować skromną imprezę.

Kto wystąpi na Sylwestra we Wrocławiu? Jeszcze nie wiadomo ale na pewno nie będą to gwiazdy dużego formatu. Nie będzie to też na pewno Doda, która występowała na wrocławskim Rynku przez ostatnie dwa lata, gdyż Doda, w tym roku, wystąpi na sylwestrze Katowicach. Władze miasta Wrocławia okroiły budżet imprezy, z 1,5 mln złotych, do zaledwie 200 tysięcy i nie będzie go transmitować żadna telewizja (TVP2, dotychczasowy parner Wrocławia, w tym roku będzie transmitować zabawę sylwestrową z Łodzi).

Jedno jest więc pewne – w 2009 roku Sylwester we Wrocławiu nie będzie największą zabawą sylwestrową w Polsce. Dla przypomnienia – w zeszłym roku we Wrocławiu na Rynku, przy muzyce m.in Dody, Modern Talking, Lady Pank, bawiło się ok. 250 tysięcy osób. W 2007 roku, z Perfectem, Dodą, Big Cycem imprezowało 200 tysięcy, a rok wcześniej 140 tysięcy osób.

Tagi: ,


 

Ostatnio dodane oferty


Sylwester Z Grzegorzem Halamą We Wrocławiu
Wrocław Stadion Wrocław Sala VIP

Sylwester 2018/19 W Złotym Psie We Wrocławiu
Wrocław Restauracja & Browar Złoty Pies

5 Dniowy Pobyt Z Imprezą Sylwestrową
Trzcianka Pensjonat January

ENERGETYCZNY BAL SYLWESTROWY Z RADIEM WAWA
Wrocław Hotel Restauracja GEM

Sylwester Gdynia Oksywie- Restauracja Cassino
Gdynia Oksywie Restauracja Cassino

BAL SYLWESTROWY 2018 W Legnicy
Legnica Klub Nauczyciela

Sylwester W Górach - Pobyt + Bal W Sudetach!
Stronie Śląskie Willa Diana

Pobyt Oraz Bal Sylwestrowy 2018/19 Głuchołazy
Głuchołazy Club Imperium Głuchołazy

MAZURY. Dom Nad Jeziorem Dla Grupy 14-20 Osób
Dziaduszyn Willa nad jeziorem k. Wegorzewa

Sylwester 2018/2019 Nad Jeziorem Dymno
Dymin Ośrodek Wczasowy BOBO

Komentarze są wyłączone.