Oryginalny Sylwester Na Mazurach


galindiaDziś chcielibyśmy zwrócić Państwa uwagę na bardzo ciekawą i nietypową propozycję spędzenia Sylwestra. Ośrodek, a właściwie grodzisko, ‚Galindia Mazurski Eden’ położone w Iznocie koło Mikołajek nad jeziorem Bełdany zaprasza na … plemienny bal sylwestrowy. Już sama treść oferty, napisana ciekawie i z humorem, zwraca uwagę swoją oryginalnością. Oto jej fragment:

O Północy: Rytualne obrzędy Galindów przy świętnym ogniu z aktywnym udziałem gości, a Żywioły Ognia, Wody, Powietrza i Ziemi – przenikać się będą. Nocna wyprawa w pochodnie oprawiona do puszczy, gdzie święty gaj się znajduje …i tam szczęścia oraz darów Nowego Roku poszukiwać będziem. W grotach szamanów wróżby, horoskopy i obrzędy rytualne. W Jaskini Bursztynowej amulety, talizmany i klejnoty z jantaru ukryte będą, a każdy odkrywca na własność zdobyć je może.

O samej Galindii i tym mazurskim grodzisku czytamy na stronie organizatorów:

Galindia, kraina historycznego plemienia Galindów, położona na półwyspie u ujścia rzeki Krutyni do Jeziora Bełdany. Obejmuje obszar około 20 ha w centrum Puszczy Piskiej na terenie Mazurskiego Parku Krajobrazowego. Okolice Iznoty od V wieku p.n.e.
do XIII zamieszkiwały plemiona Galindów, o których pisali kronikarze rzymscy m.in. Tacyt  i Ptolemeusz.

Mazurska Galindia proponuje zabawę sylwestrową wraz z pobytem organizowaną w dniach 31 grudnia 2009 – 3 stycznia 2010. Patrząc na przygotowaną ofertę jesteśmy pewni, że jeśli ją Państwo wybiorą, to o nudzie w ostatnim i pierwszych dniach nowego roku nie może być mowy. Zachęcamy także do odwiedzenia strony Galindii, bo jest ona nadzwyczaj atrakcyjna, a zdjęcia, które można na niej znaleźć nie pozostawiają wątpliwości, że ten mazurski Sylwester będzie inny niż zwykle, oryginalny, pełen atrakcji i niespodzianek. Oto fragment z oferty dotyczący atrakcji:

Zabawy na lodowisku, katapulta lodowa, kierat pożądania. Żywiołowe kontakty z czterema żywiołami: ognisty wąż, płonący labirynt, woda przeręblą oprawiona, żywioł ziemi w ziemiance, zadyma…. Kulig z pochodniami w Puszczy Piskiej i zabawy przy ognisku po gorącym napitku szamańskim na miłość

Całą, tą niezwykła, ofertą znaleźć można tutaj: Sylwester w Galindii – tam też znajduje się odnośnik do strony Galindii – Mazurskiego Edenu. Namawiamy gorąco, nawet tych, którzy już mają zaklepane imprezy sylwestrowe, aby tam zerknąć – warto … i może w przyszłym roku? … Sami się zastanawiamy, czy nie zarezerwować sobie miejsc na bal sylwestrowy w mazurskiej Galindii. Cena imprezy 1300 złotych/osoby za 3 dni.

Zobacz też: inne imprezy sylwestrowe na mazurach

Tagi: , , , ,


 

Ostatnio dodane oferty


Sylwester Z Grzegorzem Halamą We Wrocławiu
Wrocław Stadion Wrocław Sala VIP

Sylwester 2018/19 W Złotym Psie We Wrocławiu
Wrocław Restauracja & Browar Złoty Pies

5 Dniowy Pobyt Z Imprezą Sylwestrową
Trzcianka Pensjonat January

ENERGETYCZNY BAL SYLWESTROWY Z RADIEM WAWA
Wrocław Hotel Restauracja GEM

Sylwester Gdynia Oksywie- Restauracja Cassino
Gdynia Oksywie Restauracja Cassino

BAL SYLWESTROWY 2018 W Legnicy
Legnica Klub Nauczyciela

Sylwester W Górach - Pobyt + Bal W Sudetach!
Stronie Śląskie Willa Diana

Pobyt Oraz Bal Sylwestrowy 2018/19 Głuchołazy
Głuchołazy Club Imperium Głuchołazy

MAZURY. Dom Nad Jeziorem Dla Grupy 14-20 Osób
Dziaduszyn Willa nad jeziorem k. Wegorzewa

Sylwester 2018/2019 Nad Jeziorem Dymno
Dymin Ośrodek Wczasowy BOBO

Jedna odpowiedź do “Oryginalny Sylwester Na Mazurach”

  1. SylWESTERN pisze:

    […] Wyszukiwanie zaawansowane Dodaj Ofertę/Login « Oryginalny Sylwester Na Mazurach […]