Prezentujemy Prezenty


Do Sylwestra zostało nam już niewiele ponad miesiąc ale przecież nie samym Sylwestrem człek żyje. Grudzień – ostatni miesiąc roku – charakteryzuje się dwoma świętami ‚prezentowymi’. Na początku miesiąca czaka nas dzień Świętego Mikołaja, czyli popularne Mikołajki, a pod koniec grudnia oczywiście najważniejsze, obok Wielkanocy, święta w roku Boże Narodzenie. Aby ułatwić świąteczne zakupy nasz matczyny portal otworzył pasaż prezentowy: Prezenty Mikołajkowe i Gwiazdkowe

Świadomie napisaliśmy, że jest to pasaż (nie sklep) ponieważ asortyment zawarty na podanej stronie składa się z produktów kilkunastu renomowanych sklepów internetowych.

Wyszukiwanie prezentów

  • Prezenty można wyszukiwać korzystając z menu ‚kategorii’ (upominki, filmy, książki, muzyka, bielizna i odzież, gry i programy, gadżety, dom i ogród, biżuteria, perfumy, zdrowie i uroda, fotoprezenty, elektronika, aparaty cyfrowe, komputery i akcesoria, drukarki, telefony, militaria, wiatrówki, świąteczne czekoladki, kwiaty).
  • Można także określić jaką osobę chcemy obdarować, mamy więc prezenty dla kobiety i dziewczyny (dla niej), dla mężczyzny i chłopaka (dla niego) i dla dziecka.
  • Jeśli mamy już sprecyzowany pomysł i chcemy sprawdzić, czy dany artykuł/prezent jest do nabycia w którymś ze sklepów internetowych pasażu, możemy posłużyć się wyszukiwarką umieszczoną na w/w stronie.

Nie ma chyba nikogo, kto nie miałby nigdy problemu z wyborem i kupnem prezentów, tym bardziej, że na Gwiazdkę kupić musimy ich sporo i często dla hmmm, osób o, nazwijmy to: ‚niesprecyzowanych gustach’, mamy więc nadzieję, że pasaż prezentowy na stronach naszej ‚alma mater’ będzie pomocny w przedświątecznych zakupach i nawet jeśli nie dokonacie za jego pośrednictwem żadnego zakupu, zainspiruje jakoś pomysł.

Zapraszamy w imieniu całego friko.net
Sklep z prezentami pod Choinkę i na Mikołajki

PS. Z dobrze poinformowanych źródeł 😉 wiemy, że jeśli pasaż świąteczny się sprawdzi, jest duża szansa, że w przyszłości na w/w stronach pojawi się sklep z prezentami na imieniny, urodziny i inne święta.

Tagi: ,


 

Ostatnio dodane oferty


Sylwester Z Grzegorzem Halamą We Wrocławiu
Wrocław Stadion Wrocław Sala VIP

Sylwester 2018/19 W Złotym Psie We Wrocławiu
Wrocław Restauracja & Browar Złoty Pies

5 Dniowy Pobyt Z Imprezą Sylwestrową
Trzcianka Pensjonat January

ENERGETYCZNY BAL SYLWESTROWY Z RADIEM WAWA
Wrocław Hotel Restauracja GEM

Sylwester Gdynia Oksywie- Restauracja Cassino
Gdynia Oksywie Restauracja Cassino

BAL SYLWESTROWY 2018 W Legnicy
Legnica Klub Nauczyciela

Sylwester W Górach - Pobyt + Bal W Sudetach!
Stronie Śląskie Willa Diana

Pobyt Oraz Bal Sylwestrowy 2018/19 Głuchołazy
Głuchołazy Club Imperium Głuchołazy

MAZURY. Dom Nad Jeziorem Dla Grupy 14-20 Osób
Dziaduszyn Willa nad jeziorem k. Wegorzewa

Sylwester 2018/2019 Nad Jeziorem Dymno
Dymin Ośrodek Wczasowy BOBO

Komentarze są wyłączone.