R.I.O na WOW! Night


Wczoraj narzekaliśmy na szum informacyjny i brak oficjalnych potwierdzeń list artystów, którzy mają wystąpić na miejskich imprezach sylwestrowych (Sylwester z Roxette w Warszawie?). Dziś musimy pochwalić Krakowskie Biuro Festiwalowe. Jest to jedyny organizator, który na swoich stronach internetowych na bieżąco informuje o organizowanej przez siebie imprezie. Dzięki solidnie prowadzonej przez KRK polityce informacyjnej wiemy już że: …

W ostatni dzień 2010 roku krakowski Rynek zamieni się w największą w Europie, a może i na świecie scenę klubową. Parkiet owej sceny będzie miał około 10 tysięcy metrów kwadratowych. Zważywszy na wielkość imprezy, jak najbardziej uprawniona wydaje się jej nazwa WOW! Night Music Square Session.

Kto zagra w Krakowie w Sylwestra
Jakiś czas temu informowaliśmy, że gwiazdą krakowskiego Sylwestra będzie czarnoskóra wykonawczyni muzyki R&B – Kelis (Kelis – Sylwester w Krakowie). Kilka dni potem KRK poinformowało, że publikę rozgrzewać będzie także krakowski DJ Robert M, wspólnie z mistrzem Polski DJ’ów 2009 – DJ Nemeth’em. Do grona wykonawców dołączą także wykonawcy muzyki reggae house, „symbol najlepszych imprez klubowych” ostatnich lat – zespół R.I.O, który to pojawi się na krakowskim Rynku tuż po północy.

R.I.O – informacje ze strony organizatora: wownight.eu

R.I.O – prekursorzy stylu reggae house, projekt powołany do życia w 2007 r. przez zespół producentów w składzie Manuel Reuter (Manian) i Yann Peifer (Yanou) wystąpi podczas WOW!night. Music square session. R.I.O, który na całym świecie jest symbolem najlepszych imprez klubowych, a ich przeboje Shine On, When The Sun Comes Down i After The Love od 2007 roku nieprzerwanie królują w klubach i stacjach radiowych na całym świecie, pojawi się na scenie na krakowskim Rynku Głównym tuż po północy.

DJ Nemeth (info ze strony organizatora)

DJ Namteh to urodzony i mieszkający w Krakowie utalentowany dj młodego pokolenia, który idąc własną ścieżką zdobywa coraz większe doświadczenie, a to z kolei przekłada się na sukcesy w wielu zawodach dj’skich oraz coraz większą ilość występów w klubach całej Polski. Preferuje dźwięki, przy których nie da sie stać obojętnie. Kocha house w wielu odmianach (pumping, vocal, latino, electro), jednak nie ogranicza sie do jednego stylu muzycznego i często eksperymentuje mieszając klimaty, tak by jego sety były wyjątkowymi przeżyciami dla niego i klubowiczów. Jest wielokrotnym uczestnikiem i finalistą wielu zawodów dj’skich. Trzykrotnie stawał na podium Mistrzostw Polski Dee Jay’ów, aby w roku 2009 zdobyć to najwyższe – tytuł Mistrza Polski.

Wszystkim, którzy zainteresowani są informacjami na temat Sylwestra na Rynku w Krakowie polecamy oczywiście stronę organizatora tej imprezy wownight.eu oraz stronę z naszego katalogu, na której w zwięzły sposób staramy się podawać znane nam informacje na temat tej imprezy: Sylwester 2010 Kraków Rynek (na tej stronie można znaleźć też imprezy w okolicy Rynku w Krakowie)

Oferty sylwestrowe w lokalach w pobliżu Rynku
Dla zainteresowanych krakowskim Sylwestrem na Rynku ale chcącym też pobawić się w lokalu (klubie, pubie, restauracji) podajemy poniżej niektóre propozycje z naszego katalogu:

Sylwester w klubie na Rynku Głównym – No7 Lounge Bar & Resto, Rynek Główny 7. Impreza na 300 osób. Ceny” 100zł/os w części barowej, 250zł/os w części restauracyjnej

Impreza Sylwestrowa niedaleko Rynku – klub Społem, ul. św Tomasza 4. Cena 170zł/osoby

Sylwester na Mikołajskiej – English Football Club, ul. Mikołajska 5. Cena 160zł/osoby. W cenie: wódka, piwo, soki, lampka szampana, ciepły posiłek, zimny bufet.

Tagi: , ,


 

Ostatnio dodane oferty


Sylwester Z Grzegorzem Halamą We Wrocławiu
Wrocław Stadion Wrocław Sala VIP

Sylwester 2018/19 W Złotym Psie We Wrocławiu
Wrocław Restauracja & Browar Złoty Pies

5 Dniowy Pobyt Z Imprezą Sylwestrową
Trzcianka Pensjonat January

ENERGETYCZNY BAL SYLWESTROWY Z RADIEM WAWA
Wrocław Hotel Restauracja GEM

Sylwester Gdynia Oksywie- Restauracja Cassino
Gdynia Oksywie Restauracja Cassino

BAL SYLWESTROWY 2018 W Legnicy
Legnica Klub Nauczyciela

Sylwester W Górach - Pobyt + Bal W Sudetach!
Stronie Śląskie Willa Diana

Pobyt Oraz Bal Sylwestrowy 2018/19 Głuchołazy
Głuchołazy Club Imperium Głuchołazy

MAZURY. Dom Nad Jeziorem Dla Grupy 14-20 Osób
Dziaduszyn Willa nad jeziorem k. Wegorzewa

Sylwester 2018/2019 Nad Jeziorem Dymno
Dymin Ośrodek Wczasowy BOBO

Komentarze są wyłączone.