Koncert Roxette w Warszawie


Wygląda na to, że plotki się potwierdzają, a my wyszliśmy na niedowiarków. Kilka dni temu pisaliśmy o mętliku informacyjnym i nie bardzo dowierzaliśmy, że szwedzki zespół Roxette wystąpi w Warszawie. A jednak. Na konferencji prasowej zorganizowanej przez Miasto st. Warszawa i Telewizję Polsat, która odbyła się 8 grudnia, Prezydent Miasta Hanna Gronkiewicz-Waltz i Dyrektor Programowy Telewizji Polsat Nina Terentiew potwierdziły udział Roxette w warszawskiej „Sylwestrowej Mocy Przebojów 2010”.

Potwierdził się także udział Dody, lecz nic nie wiadomo o wcześniej zapowiadanych koncertach Kombi i Kasi Kowalskiej. W konferencji udział wzięli za to artyści, którzy wystąpią w noc sylwestrową w Warszawie, są to: Doda, Maciej Maleńczuk, zespół IRA, Wojciech Gąsowski oraz prowadzący: Agata Młynarska, Katarzyna Cichopek, Krzysztof Ibisz i Tomasz Kammel.

Mamy więc potwierdzenie ze strony organizatorów imprezy. Nie ma natomiast wciąż potwierdzenia koncertu na stronie internetowej zespołu Roxette (jest jedynie informacja, że Roxette zagra w Polsce w ramach swojej przyszłorocznej trasy koncertowej – Torwar, Warszawa 19 czerwca 2011). No ale, zważywszy na zapowiedzi organizatorów warszawskiej imprezy sylwestrowej, takie potwierdzenie powinno niedługo się ukazać.

Co jeszcze wiemy o warszawskim Sylwestrze 2010? Hasło, podobnie jak w latach poprzednich, brzmi: „Zakochaj się w Warszawie – Sylwestrowa Moc Przebojów”. Temat przewodni to polska prezydencja w Unii Europejskiej, która rozpocznie się w lipcu 2011. Miasto przeznaczy na imprezę 3,6 mln złotych. Organizatorzy liczą, że na zabawie w 2010 roku bawić się będzie nie mniej osób niż w latach ubiegłych – 100 tys. osób, a przed telewizorami zasiądzie ponad 3 mln osób.

Przypominamy, że aktualne informacje o warszawskim Sylwestrze na placu Konstytucji zbieramy na bieżąco i publikujemy w naszym katalogu: MDM Sylwester 2010. Na tejże stronie znaleźć można także imprezy sylwestrowe w pobliżu MDM’u – to informacja dla tych, którzy chcieliby obejrzeć Roxette, Dodę, czy Maleńczuka na żywo ale nie chcą marznąć przez całą noc.

Niektóre z imprez sylwestrowych 2010 w okolicach MDM, to:

Pub 7 na MDM – pub położony na rogu placu Konstytucji i ul. Koszykowej (od strony Placu na Rozdrożu), dobre miejsce na imprezę w ciepłym i zamkniętym pomieszczeniu, z możliwością wyjścia prawie wprost przed scenę koncertową.

Sylwester 2010 Warszawa, ul Marszałkowska – impreza w klubie INSIDE, na rogu Marszałkowskiej i Wilczej. Wychodzimy z klubu i widzimy scenę, minuta pieszej wędrówki i jesteśmy na MDM.

Novotel Warszawa – Sylwester 2010 – dobre miejsce dla przyjezdnych, można zamówić nocleg i ewentualnie bal w Hotelu, z którego na pl. Konstytucji idzie się piechotą tylko kilka minut.

Tagi: , , , , , ,


 

Ostatnio dodane oferty


Sylwester Z Grzegorzem Halamą We Wrocławiu
Wrocław Stadion Wrocław Sala VIP

Sylwester 2018/19 W Złotym Psie We Wrocławiu
Wrocław Restauracja & Browar Złoty Pies

5 Dniowy Pobyt Z Imprezą Sylwestrową
Trzcianka Pensjonat January

ENERGETYCZNY BAL SYLWESTROWY Z RADIEM WAWA
Wrocław Hotel Restauracja GEM

Sylwester Gdynia Oksywie- Restauracja Cassino
Gdynia Oksywie Restauracja Cassino

BAL SYLWESTROWY 2018 W Legnicy
Legnica Klub Nauczyciela

Sylwester W Górach - Pobyt + Bal W Sudetach!
Stronie Śląskie Willa Diana

Pobyt Oraz Bal Sylwestrowy 2018/19 Głuchołazy
Głuchołazy Club Imperium Głuchołazy

MAZURY. Dom Nad Jeziorem Dla Grupy 14-20 Osób
Dziaduszyn Willa nad jeziorem k. Wegorzewa

Sylwester 2018/2019 Nad Jeziorem Dymno
Dymin Ośrodek Wczasowy BOBO

4 komentarze do “Koncert Roxette w Warszawie”

  1. roxfan pisze:

    jesli chodzi o foto imprezy sylwestrowej to jest na nim Malenczuk , kombi ale roxette nawet kawalka nie ma a maja byc giazdami wieczoru troche lipne to foto znow daliscie znac ludziom ze roxette to jakas podworkowa kapela . :((( a sami gadacie ze to gwiazdy wieczoru

  2. admin pisze:

    @roxfan, nie bardzo wiemy o co chodzi, czy ten komentarz na pewno adresowany jest do nas? My nie jesteśmy organizatorem tej imprezy i nie umieszczaliśmy żadnego „foto” związanego z warszawskim Sylwestrem ani z Roxette, ani z Maleńczukiem

  3. […] Dla spragnionych dużych miejskich koncertów – w Warszawie Roxette, Dody lub innych, a w Krakowie np. Kelis ale nie zamierzających marznąć całą noc na dworze, mamy propozycje imprez tuż obok miejsc, w których oba miasta organizują swoje zabawy. […]

  4. Legends pisze:

    ROZGRZEJCIE SIE W LEGENDS – British Bar and Restaurant. Osoby idące na koncert noworoczny na Pl. Konstytucji zapraszamy do LEGENDS uL. Emilii Plater 25. BARDZO BLISKO OD PL. KONSTYTUCJI. http://www.legendsbar.pl