Tani Sylwester – Warszawa


Przejrzeliśmy właśnie nasz katalog ofert w poszukiwaniu tanich, a właściwie jak najtańszych, imprez sylwestrowo-noworocznych. Skupiliśmy się na ofertach bali i imprez w klubach i restauracjach w Warszawie. Propozycje pobytowe i z innych miast umieścimy w kolejnych wpisach. Oto, co znaleźliśmy…. aha i jeszcze jedna uwaga, ponieważ oferty są rzeczywiście dość tanie, nie wiemy, czy bilety nie rozeszły się migiem, o wolne miejsca proszę dowiadywać się u organizatorów. Niektóre z ofert są bardzo świeże – dodane nawet dzisiejszego dnia – więc jest duża szansa, że będą jeszcze bilety.

Najtańszą imprezą, bo darmową, jest oczywiście miejska zabawa sylwestrowa na MDM, na której zagrać mają m.in. Roxette, Doda, Maleńczuk, K.Kowalska, Kombi i inni (pełna lista artystów i prowadzących w podanym linku)

Jeśli ktoś nie chce jednak marznąć i woli zabawę w klubie, restauracji lub pub’ie, może zainteresuje się wybranymi przez nas tanimi ofertami z różnych miast. O dziwo w najtańszych ofertach przoduje najdroższe chyba miasto – Warszawa. Są to głównie propozycje dla studentów, choć nie tylko. Zobaczmy.

Tani Sylwester w Warszawie

Sylwester w Pałacu Kultury – jedna z tańszych ofert, którą udało nam się znaleźć i to w samym centrum Warszawy! w Pałacu Kultury i Nauki na 4. piętrze firma promote.biz.pl organizuje zabawę sylwestrowo-noworoczną za 45 złotych (bez rezerwacji miejsca) lub 60 zł z rezerwacją. Bilety kupione w dniu imprezy kosztować nas będą 60 zł i nie będziemy mieli zarezerwowanego miejsca. W programie: taniec brzucha, taniec hip-hop, taniec bollywood, szampan, loterie. Chyba naprawdę tanio. (Ta oferta została dodana do naszego katalogu dziś /14.12.2010/ więc powinny być jeszcze wolne miejsca)

Klub HYDROFORNIA, Bora Komorowskiego – proponuje imprezę sylwestrową za 50 zł (jeśli bilet kupimy przed 31.12.2010) i 80 zł (przy zakupie biletu w dniu imprezy). 70 miejsc. W cenie: szwedzki stół i kieliszek szampana, w barze ceny promocyjne.

Tanio, bo na tylko 70zł za bilet, zapowiada się także Sylwester w Proximie – będzie to raczej zabawa w stylu studenckim, bo Proxima jest jednym z prężniej działających w Warszawie klubów studenckich. W cenie: ciepły posiłek, drink, szampan o północy. Rezerwacja miejsca (tylko na sali dla niepalących) za dodatkową opłatą.

Sylwester w Remoncie – trochę drożej jest w innym, dużym warszawskim klubie studenckim – Remoncie. Bilety po 80 zł (bez rezerwacji miejsca) i 100zł (z rezerwacją). W cenie: przekąski (na słodko i słono), barszcz na ciepło, szampan, upominek-niespodzianka, no i oczywiście dobra zabawa.

Kolejnym klubem studenckim, który proponuje niewygórowane ceny jest Indeks na Krakowskim Przedmieściu – niestety spóźniliśmy się nieco z tym artykułem bo tanie bilety – w cenie 50zł – były dostępne tylko do 10 grudnia ale teraz też nie jest jakoś specjalnie drogo – 70 zł bez rezerwacji, 90 zł z rezerwacją miejsca. W cenie zimne przekąski (koreczki, sałatki, chleb ze smalcem), bigos na ciepło, szampan o północy. Zabawę prowadzi DJ Sam.

Miejscem, które oferuje dwie opcje cenowe: tanią (50zł) i drogą (140zł od osoby lub 260zł za parę) jest Klub Perła na Kolejowej. W wersji tańszej klub proponuje tylko, oprócz oczywiście imprezy, piwo lub shot wódki i lampkę szampana o północy, w wersji droższej – pół litra wyborowej na dwie osoby i butelkę szampana na cztery osoby.

I jeszcze jedna uwaga z naszej strony. Przy wyborze taniej oferty zwróćcie dokładnie uwagę co oferuje klub, pub, restauracja za niską cenę i za tą wyższą lub dowiedzcie się jakie ceny będą w barze, bo może okazać się, że oszczędzając na bilecie wyjdziecie jak przysłowiowy Zabłocki na mydle. Abstynenci raczej mogą decydować się na tańszy bilet ale ci, którzy chcą spędzić „upojną” noc sylwestrową powinni się zastanowić. Może wybrać trochę droższą opcję biletową ale z „wyszynkiem” lub zastanowić się nad trochę droższym miejscem z, na przykład, full serwisem – a nuż wyjdzie taniej?

Tagi: ,


 
Prezentujemy prezenty i pomysły na prezenty na facebook'u. Polub nas!

Ostatnio dodane oferty


Sylwester 2018/2019 Nad Jeziorem Dymno
Dymin Ośrodek Wczasowy BOBO

Weekend Sylwestrowy 2018 W Impresji Krasiczyn
Przemyśl Impresja Krasiczyn

Bal Sylwestrowy 2018/19 W Impresji Krasiczyn
Przemyśl Impresja Krasiczyn

Impreza Sylwestrowa Dla Grupy 12- 20 Osób
Wola Uhruska Ekowczasy nad Bugiem

Sylwester 2018 W Apartamencie Słonecznym*19.
Gródek Nad Dunajcem Lemon Resort SPA

Sylwester 2018/2019 - Szklarska Poręba
Szklarska Poreba Willa Słoneczna Róża

Pobyt Sylwestrowy I Bal W Beskidach 2018/2019
Tresna Centrum Wypoczynku ODYS

Sylwester W Górach! Kulig, Bal, Atrakcje!
Biały Dunajec Anna Pańszczyk

Sylwester 2018 W Lesie - Agroturystyka
Goliszowiec agroturystyka Kruszyna

Bal Sylwestrowy W Novotelu Warszawa Centrum
Warszawa Novotel Warszawa Centrum

Sylwester Na Roztoczu - Zagroda Balbiny
Sieraków Zagroda Balbiny

Sylwester W Spa Na Warmii I Mazurach
Dadaj Hotel Star Dadaj Resort & Spa

Jedna odpowiedź do “Tani Sylwester – Warszawa”

  1. […] sylwester miejski oferty katalog warszawa koncert kraków adaptacja usa mdm zegary 2010 reklama pogoda nowy rok maj wrocław ciekawe oferty adtaily ciekawostki portal « Tani Sylwester – Warszawa […]