Tanie oferty sylwestrowe


We wczorajszym wpisie – Tani Sylwester w Warszawie – przedstawiliśmy kilka ofert umożliwiających spędzenie tanio ostatniej nocy 2010. roku. Dziś zerknijmy na oferty w innych miastach i miejscowościach. Staraliśmy się wybrać ostatnio dodane oferty tak aby była szansa na wolne miejsca ale nie kontaktowaliśmy się z organizatorami więc, w przypadku jeśli ktoś będzie zainteresowany, prosimy o sprawdzenie, czy są jeszcze wolne miejsca. Wiadomo, tania oferta może rozejść się w tri miga.

Tanie oferty sylwestrowe w klubach

Klub Akumulatory, Poznań – rzeczywiście bardzo tania wejściówka na imprezę, bo 20zł dla studentów i 30zł dla niestudentów. Bardzo tanio ale organizator nie informuje co w tej cenie dostaniemy. Cena jest skromna i obejmuje ‚wejście’, szampan (prawdopodobnie lampkę szampana) i konkursy. Jakie są ceny w barze, czy są promocje sylwestrowe… o to wszystko należy dowiadywać się bezpośrednio w klubie.

Klub Madness, Wrocław – prawie równie tani Sylwester jak ten powyżej. Cena biletu 30 zł (w dniu imprezy 40zł). W cenie zabawa przy rytmach nadawanych przez DJ Karpik’a.

Najtańsza oferta w Krakowie to Sylwester w Kinie pod Baranami – żeby było tanio trzeba się spieszyć. Do 17 grudnia bilety w cenie 79 złotych, od 18.12.2010 już 99 zl od osoby. Jeśli ktoś w taką noc lubi posiedzieć w kinie, to może być to dobre rozwiązanie, tym bardziej, że zawsze można – w przerwie albo przy odczuciu przesytu – wyskoczyć na imprezę na krakowskim Rynku, przy którym to mieści się Kino Pod Baranami. Repertuar sylwestrowy: Tamara i Mężczyźni (Stephen Frears,UK,2010), Para Na Życie (Sam Mendes, USA/UK,2009), Soul Kitchen (Fatih Akin,DE,2009). Start 21:30

Tanie Apartamenty Na Sylwestra

Przeglądając nasz katalog znaleźliśmy dwie propozycje taniego noclegu sylwestrowego. Propozycje owe dotyczą wynajmu apartamentów w Ustce i Szklarskiej Porębie . Są to oferty dodane jakiś czas temu i nie wiemy, czy są one jeszcze aktualne ale, pisząc o nich, pragniemy zwrócić uwagę na możliwość podążenia tym tropem. Jeśli ktoś z Was chce spędzić Sylwestra w gronie kilku znajomych nie koniecznie na zorganizowanej imprezie, to może warto pomyśleć o wynajęciu apartamentów. Wychodzi naprawdę tanio. W podanych wyżej przypadkach 25 zł za nocleg od osoby (w Szklarskiej Porębie) i, nieco drożej w Ustce – 40 zł/noc/osoba.

Tani Sylwester za granicą

A może ktoś chciałby się wybrać tanio za najbliższą naszą granicę? Tani Sylwester w Pradze, czy w Wiedniu nie będzie na pewno ekskluzywny ale spędzić sobie go na ulicach miast w Czechach, czy w Austrii też może być fajnie.

Tani Sylwester w Pradze – oferta wyjazdowa. Cena 149zł + dopłaty. W cenie przejazd autokarem z miast na południu Polski, zwiedzanie Pragi. Zabawa sylwestrowa na ulicach Pragi. Bez noclegu wyjazd z Pragi o 2:00 w nocy.

Miejski Sylwester w Pradze – 185 zł (w cenie przejazd, ubezpieczenie, opieka pilota), Bez noclegu. Zabawa na ulicach miasta. Powrót 1 stycznia nad ranem.

Tani Sylwester w Wiedniu – 169 zł od osoby + dopłaty (wyjazd 30.12.2010 wieczorem, powrót 01.01.2011 w południe). Bez noclegu. Sylwester i przywitanie Nowego Roku na ulicach Wiednia.

Tagi: ,


 

Ostatnio dodane oferty


Sylwester Z Grzegorzem Halamą We Wrocławiu
Wrocław Stadion Wrocław Sala VIP

Sylwester 2018/19 W Złotym Psie We Wrocławiu
Wrocław Restauracja & Browar Złoty Pies

5 Dniowy Pobyt Z Imprezą Sylwestrową
Trzcianka Pensjonat January

ENERGETYCZNY BAL SYLWESTROWY Z RADIEM WAWA
Wrocław Hotel Restauracja GEM

Sylwester Gdynia Oksywie- Restauracja Cassino
Gdynia Oksywie Restauracja Cassino

BAL SYLWESTROWY 2018 W Legnicy
Legnica Klub Nauczyciela

Sylwester W Górach - Pobyt + Bal W Sudetach!
Stronie Śląskie Willa Diana

Pobyt Oraz Bal Sylwestrowy 2018/19 Głuchołazy
Głuchołazy Club Imperium Głuchołazy

MAZURY. Dom Nad Jeziorem Dla Grupy 14-20 Osób
Dziaduszyn Willa nad jeziorem k. Wegorzewa

Sylwester 2018/2019 Nad Jeziorem Dymno
Dymin Ośrodek Wczasowy BOBO

Komentarze są wyłączone.