Bal Sylwestrowy Na Statku


Czy spędzali Państwo kiedykolwiek bal sylwestrowy na statku lub promie. Być może jest to dobra propozycja dla tych, którzy szukają sposobu na oryginalne spędzenie ostatnich dni roku. W naszym katalogu pojawiły się dwie oferty spędzenia Sylwestra 2011 na statku i jedna na promie …

Sylwester 2011 na Promie Skania

Firma Unity Line proponuje spędzenie Sylwestra 2011 na swoim promie – Skania. Prom cumuje w terminalu portowym w Świnoujściu (możliwe jest wykupienie przejazdu autokarowego ze Szczecina). W ostatnią noc roku wypływa w rejs po Zatoce Pomorskiej. W cenie 499 PLN za osobę (przy rezerwacji do 31 października) lub 599 PLN (przy rezerwacji po 31.10) podczas rejsu organizator proponuje m.in. bal sylwestrowy, miejsce w kabinie, kolację sylwestrową, open bar, bufet, a w Nowy Rok śniadanie i lunch. Zaokrętowanie rozpoczyna się 31 grudnia o godzinie 16:00.  Więcej szczegółów znajdziecie Państwo w podanym linku (tytuł paragrafu) lub klikając na obrazek promu.

Sylwester na parostatku Columbus

Czy płynęli Państwo kiedykolwiek parostatkiem ?. „Parostatkiem w piękny rejs” – tymi słowami piosenki reklamuje się firma Columbus mieszcząca się w Rowach niedaleko Ustki. Ceny balu sylwestrowego i pobytu na pokładzie tego statku wahają się od 599,90 do 749,90 PLN od osoby w zależności od standardu kajuty (w ofercie zniżki dla dzieci). Cała impreza rozpoczyna się już w piątek (30 grudnia), w cenę wliczone są, oprócz balu sylwestrowego, rejs, zakwaterowanie, trzy posiłki dziennie (w Nowy Rok brunch i obiadokolacja). Załoga i organizatorzy proponują też liczne atrakcje dla dzieci. Istnieje też możliwość wykupienia dłuższego pobytu – od 26 grudnia, do 2 stycznia. Dużo więcej informacji na temat sylwestrowego rejsu statkiem Columbus znajdziecie Państwo w podanym linku.

Sylwester na statku Ładoga

Na bal sylwestrowy zaprasza także załoga statku Ładoga. Ten pięćdziesięcioletni statek, niegdyś pływający po Wielkich Jeziorach Rosji i Finlandii, przycumowany jest dziś w szczecińskim porcie przy ulicy Jana z Kolna (Bulwar Chrobrego). W cenie 220 zł od osoby organizator zapewnia podczas balu: kolację, bufet z przekąskami, słodki kącik, pół litra wódki i litr napoju na parę, piwo bez ograniczeń. Zabawę umilać będzie zespół BABA JAGA, przewidziana jest także loteria noworoczna z atrakcyjnymi nagrodami.

Tagi: , ,


 

Ostatnio dodane oferty


MAZURY. Dom Nad Jeziorem Dla Grupy 14-20 Osób
Dziaduszyn Willa nad jeziorem k. Wegorzewa

Sylwester 2018/2019 Nad Jeziorem Dymno
Dymin Ośrodek Wczasowy BOBO

Weekend Sylwestrowy 2018 W Impresji Krasiczyn
Przemyśl Impresja Krasiczyn

Bal Sylwestrowy 2018/19 W Impresji Krasiczyn
Przemyśl Impresja Krasiczyn

Impreza Sylwestrowa Dla Grupy 12- 20 Osób
Wola Uhruska Ekowczasy nad Bugiem

Sylwester 2018 W Apartamencie Słonecznym*19.
Gródek Nad Dunajcem Lemon Resort SPA

Sylwester 2018/2019 - Szklarska Poręba
Szklarska Poreba Willa Słoneczna Róża

Pobyt Sylwestrowy I Bal W Beskidach 2018/2019
Tresna Centrum Wypoczynku ODYS

Sylwester W Górach! Kulig, Bal, Atrakcje!
Biały Dunajec Anna Pańszczyk

Sylwester 2018 W Lesie - Agroturystyka
Goliszowiec agroturystyka Kruszyna

Bal Sylwestrowy W Novotelu Warszawa Centrum
Warszawa Novotel Warszawa Centrum

Sylwester Na Roztoczu - Zagroda Balbiny
Sieraków Zagroda Balbiny

Jedna odpowiedź do “Bal Sylwestrowy Na Statku”

  1. Domek na Sylwestra napisał(a):

    […] katalogu i szukamy w nim ciekawych, tematycznych propozycji spędzenia ostatnich dni roku, np: Bal Sylwestrowy na Statku, Sylwester za granicą. Tym razem wyszukaliśmy propozycje Sylwestra dla mniejszych i większych […]