Bal Sylwestrowy Na Statku


Czy spędzali Państwo kiedykolwiek bal sylwestrowy na statku lub promie. Być może jest to dobra propozycja dla tych, którzy szukają sposobu na oryginalne spędzenie ostatnich dni roku. W naszym katalogu pojawiły się dwie oferty spędzenia Sylwestra 2011 na statku i jedna na promie …

Sylwester 2011 na Promie Skania

Firma Unity Line proponuje spędzenie Sylwestra 2011 na swoim promie – Skania. Prom cumuje w terminalu portowym w Świnoujściu (możliwe jest wykupienie przejazdu autokarowego ze Szczecina). W ostatnią noc roku wypływa w rejs po Zatoce Pomorskiej. W cenie 499 PLN za osobę (przy rezerwacji do 31 października) lub 599 PLN (przy rezerwacji po 31.10) podczas rejsu organizator proponuje m.in. bal sylwestrowy, miejsce w kabinie, kolację sylwestrową, open bar, bufet, a w Nowy Rok śniadanie i lunch. Zaokrętowanie rozpoczyna się 31 grudnia o godzinie 16:00.  Więcej szczegółów znajdziecie Państwo w podanym linku (tytuł paragrafu) lub klikając na obrazek promu.

Sylwester na parostatku Columbus

Czy płynęli Państwo kiedykolwiek parostatkiem ?. „Parostatkiem w piękny rejs” – tymi słowami piosenki reklamuje się firma Columbus mieszcząca się w Rowach niedaleko Ustki. Ceny balu sylwestrowego i pobytu na pokładzie tego statku wahają się od 599,90 do 749,90 PLN od osoby w zależności od standardu kajuty (w ofercie zniżki dla dzieci). Cała impreza rozpoczyna się już w piątek (30 grudnia), w cenę wliczone są, oprócz balu sylwestrowego, rejs, zakwaterowanie, trzy posiłki dziennie (w Nowy Rok brunch i obiadokolacja). Załoga i organizatorzy proponują też liczne atrakcje dla dzieci. Istnieje też możliwość wykupienia dłuższego pobytu – od 26 grudnia, do 2 stycznia. Dużo więcej informacji na temat sylwestrowego rejsu statkiem Columbus znajdziecie Państwo w podanym linku.

Sylwester na statku Ładoga

Na bal sylwestrowy zaprasza także załoga statku Ładoga. Ten pięćdziesięcioletni statek, niegdyś pływający po Wielkich Jeziorach Rosji i Finlandii, przycumowany jest dziś w szczecińskim porcie przy ulicy Jana z Kolna (Bulwar Chrobrego). W cenie 220 zł od osoby organizator zapewnia podczas balu: kolację, bufet z przekąskami, słodki kącik, pół litra wódki i litr napoju na parę, piwo bez ograniczeń. Zabawę umilać będzie zespół BABA JAGA, przewidziana jest także loteria noworoczna z atrakcyjnymi nagrodami.

Tagi: , ,


 

Ostatnio dodane oferty


Sylwester 2017 Na Placu Wolności W Poznaniu
Poznań Miejski Sylwester w Poznaniu

Wrocław - Sylwester Na Rynku - Kolory Radości
Wrocław Sylwester Miejski we Wrocławiu

Kraków 2017 Miejski Sylwester - 4 Lokalizacje
Kraków Sylwester Miejski w Krakowie

Bal Sylwestrowy 2017 Okolice Warszawy Zagórze
Zagórze Koło Warszawy Hotel Willa Zagórze koło Warszaw

Sylwester W Klubie The Legends - Kraków
Kraków The Legends Music Club

Taneczny Sylwester W Górach - 2017/2018
Głuchołazy Villa Daglesia

Sylwester W Górach 2017 - Stronie Śląskie
Stronie Śląskie Willa Diana

ENERGETYCZNY BAL SYLWESTROWY Z RADIEM WAWA
Wrocław SALA WIELOFUNKCYJNA w HOTELU GEM

Jedna odpowiedź do “Bal Sylwestrowy Na Statku”

  1. Domek na Sylwestra napisał(a):

    […] katalogu i szukamy w nim ciekawych, tematycznych propozycji spędzenia ostatnich dni roku, np: Bal Sylwestrowy na Statku, Sylwester za granicą. Tym razem wyszukaliśmy propozycje Sylwestra dla mniejszych i większych […]