Podobno w Sylwestra …


W pierwszej połowie października próżno jeszcze liczyć na dokładne informacje na temat miejskich zabaw sylwestrowych. Postanowiliśmy jednak poszperać w internecie, a nuż pojawiają się już jakieś plotki. Oto co znaleźliśmy. Na razie informacji nie ma zbyt dużo. Udało nam się wyszukać kilka informacji na temat sylwestra w Warszawie, Poznaniu i Lublinie …

Miejski Sylwester 2011/2012 w Warszawie nie na Stadionie Narodowym

Kilka miesięcy temu pojawiła się informacja, że tegoroczny miejski Sylwester w Warszawie odbędzie się, nie jak ostatnio na pl. Konstytucji, lecz na nowo wybudowanym Stadione Narodowym. Plany były ale się skończyły. W związku z opóźnieniami w budowie stadionu, władze miasta obawiają się podobno, że nie zdążą zorganizować zabawy więc Sylwester 2011 odbędzie się prawdopodobnie znów na placu Konstytucji. (PS. Oddanie Stadionu Narodowego planowane jest na koniec listopada)

Miejski Sylwester 2011/2012 w Poznaniu na Stadionie

W Warszawie raczej nie uda się zorganizować imprezy sylwestrowej na stadionie, a w Poznaniu podobno i owszem. W tym roku, po raz pierwszy, miejski bal sylwestrowy ma odbyć się,  nie jak dotychczas na na placu Wolności, przed Zamkiem, czy na Starym Rynku, ale w okolicy Stadionu „EURO Poznań 2012”. Impreza przygotowywana jest przez poznańską „Estradę” i firmę „Show”. Kto wystąpi w Poznaniu na Sylwestra?. Z pierwszych doniesień wynika, że mają to być: Małgorzata Ostrowska, Perfect i Papa D.

źródło: mmpoznan.pl
Z ostatniej chwili: z ostatnich informacji (28.10.2011) wynika, że Sylwester w Poznaniu odbędzie się jednak, tak jak w poprzednich latach, na placu Wolności.
Sylwester w Lublinie

Miejski bal sylwesterowy w Lublinie w 2011 roku i przywitanie 2012 roku ma się odbyć, tak jak poprzednio, na placu Litewskim. Gwiazdą podobno będzie zespół BAJM i Beata Kozidrak, zagra także zespół Londyn (rock) i Backbeat (rock & roll)

źródło: dziennikwschodni.pl

Zobacz także oferty z naszego katalogu: w Warszawie, w Poznaniu, w Lublinie

Tagi: , , ,


 

Ostatnio dodane oferty


Sylwester 2017 Na Placu Wolności W Poznaniu
Poznań Miejski Sylwester w Poznaniu

Wrocław - Sylwester Na Rynku - Kolory Radości
Wrocław Sylwester Miejski we Wrocławiu

Kraków 2017 Miejski Sylwester - 4 Lokalizacje
Kraków Sylwester Miejski w Krakowie

Bal Sylwestrowy 2017 Okolice Warszawy Zagórze
Zagórze Koło Warszawy Hotel Willa Zagórze koło Warszaw

Sylwester W Klubie The Legends - Kraków
Kraków The Legends Music Club

Taneczny Sylwester W Górach - 2017/2018
Głuchołazy Villa Daglesia

Sylwester W Górach 2017 - Stronie Śląskie
Stronie Śląskie Willa Diana

ENERGETYCZNY BAL SYLWESTROWY Z RADIEM WAWA
Wrocław SALA WIELOFUNKCYJNA w HOTELU GEM

Komentarze są wyłączone.