Podobno w Sylwestra …


W pierwszej połowie października próżno jeszcze liczyć na dokładne informacje na temat miejskich zabaw sylwestrowych. Postanowiliśmy jednak poszperać w internecie, a nuż pojawiają się już jakieś plotki. Oto co znaleźliśmy. Na razie informacji nie ma zbyt dużo. Udało nam się wyszukać kilka informacji na temat sylwestra w Warszawie, Poznaniu i Lublinie …

Miejski Sylwester 2011/2012 w Warszawie nie na Stadionie Narodowym

Kilka miesięcy temu pojawiła się informacja, że tegoroczny miejski Sylwester w Warszawie odbędzie się, nie jak ostatnio na pl. Konstytucji, lecz na nowo wybudowanym Stadione Narodowym. Plany były ale się skończyły. W związku z opóźnieniami w budowie stadionu, władze miasta obawiają się podobno, że nie zdążą zorganizować zabawy więc Sylwester 2011 odbędzie się prawdopodobnie znów na placu Konstytucji. (PS. Oddanie Stadionu Narodowego planowane jest na koniec listopada)

Miejski Sylwester 2011/2012 w Poznaniu na Stadionie

W Warszawie raczej nie uda się zorganizować imprezy sylwestrowej na stadionie, a w Poznaniu podobno i owszem. W tym roku, po raz pierwszy, miejski bal sylwestrowy ma odbyć się,  nie jak dotychczas na na placu Wolności, przed Zamkiem, czy na Starym Rynku, ale w okolicy Stadionu „EURO Poznań 2012”. Impreza przygotowywana jest przez poznańską „Estradę” i firmę „Show”. Kto wystąpi w Poznaniu na Sylwestra?. Z pierwszych doniesień wynika, że mają to być: Małgorzata Ostrowska, Perfect i Papa D.

źródło: mmpoznan.pl
Z ostatniej chwili: z ostatnich informacji (28.10.2011) wynika, że Sylwester w Poznaniu odbędzie się jednak, tak jak w poprzednich latach, na placu Wolności.
Sylwester w Lublinie

Miejski bal sylwesterowy w Lublinie w 2011 roku i przywitanie 2012 roku ma się odbyć, tak jak poprzednio, na placu Litewskim. Gwiazdą podobno będzie zespół BAJM i Beata Kozidrak, zagra także zespół Londyn (rock) i Backbeat (rock & roll)

źródło: dziennikwschodni.pl

Zobacz także oferty z naszego katalogu: w Warszawie, w Poznaniu, w Lublinie

Tagi: , , ,


 

Ostatnio dodane oferty


Sylwester Z Grzegorzem Halamą We Wrocławiu
Wrocław Stadion Wrocław Sala VIP

Sylwester 2018/19 W Złotym Psie We Wrocławiu
Wrocław Restauracja & Browar Złoty Pies

5 Dniowy Pobyt Z Imprezą Sylwestrową
Trzcianka Pensjonat January

ENERGETYCZNY BAL SYLWESTROWY Z RADIEM WAWA
Wrocław Hotel Restauracja GEM

Sylwester Gdynia Oksywie- Restauracja Cassino
Gdynia Oksywie Restauracja Cassino

BAL SYLWESTROWY 2018 W Legnicy
Legnica Klub Nauczyciela

Sylwester W Górach - Pobyt + Bal W Sudetach!
Stronie Śląskie Willa Diana

Pobyt Oraz Bal Sylwestrowy 2018/19 Głuchołazy
Głuchołazy Club Imperium Głuchołazy

MAZURY. Dom Nad Jeziorem Dla Grupy 14-20 Osób
Dziaduszyn Willa nad jeziorem k. Wegorzewa

Sylwester 2018/2019 Nad Jeziorem Dymno
Dymin Ośrodek Wczasowy BOBO

Komentarze są wyłączone.