Kayah, Zakopower, Brodka, Dżem i Norbi


Kilka dni temu pisaliśmy kto wystąpi na miejskich Sylwestrach zorganizowanych w Katowicach, Poznaniu, Białymstoku i Gorzowie (Kto wystąpi w Sylwestra w …?). Dziś mamy kolejną porcję informacji o koncertach sylwestrowych. Klarują się już powoli informacje z Warszawy, Wrocławia, Szczecina, Elbląga. W tych miastach wystąpią m.in. Kayah, zespół Kombi, Monika Brodka, Zakopower, Maryla Rodowicz, Dżem, Norbi i inni. Zobaczmy szczegóły …

W Warszawie, w której jeszcze kilka dni temu zupełnie nie było wiadomo kto będzie koncertował, wystąpią m.in: zespół Dżem i Norbi, gwiazdą wieczoru będzie Maryla Rodowicz, zobaczyć także będzie można zwycięzców programu „Must Be The Music” – grupę Enej i Konrada Czaczyka. Bal Sylwestrowy na Pl. Konstytucji poprowadzą: Agata Młynarska, Paulina Sykut, Katarzyna Cichopek, Krzysztof Ibisz. Motyw tegorocznego Sylwestra w stolicy to zakończenie Polskiej Prezydencji UE i EURO 2012. Całość transmitowana będzie przez TV Polsat.

We Wrocławiu, na tamtejszym Rynku, wystąpią w tym roku: Kayah, Monika Brodka, Zakopower, Vavamuffin, zespół R.U.T.A, zespół wrocławskiego teatru „Capitol” wykona przeboje z musicalu „Hair”. Imprezę sylwestrową poprowadzą: Hubert Urbański i Grażyna Torbicka. Myślą przewodnią wrocławskiego balu sylwestrowego będzie „wielokulturowość”, na scenie będą brzmieć rytmy: polskie, słoweńskie, hiszpańskie, reggae, muzyka etno. Całość transmitowana będzie od godz. 21:00 przez TVP2

Podczas tegorocznego Sylwestra w Szczecinie, na Jasnych Błoniach wystąpi grupa Kombi. Całość ma być okraszona pokazami video, fajerwerkami, pokazami laserowymi. Ciekawie zapowiada się też „video mapping” na gmach Urzędu Miejskiego. Impreza rozpocznie się o godzinie 22:30, koncert KOMBI planowany jest o 22:45, przed północą życzenia noworoczne złoży Prezydent Miasta Szczecina, po północy zabawa będzie kontynuowana do 1:00 (muzyka DJ’ska)

Swój bal sylwestrowy zorganizuje także Elbląg. Impreza na placu Kazimierza Jagiellończyka rozpocznie się o godzinie 22:30 i potrwa do 1 w nocy. Wystąpią: zespół KOMP i Sławomir Łosowski. Imprezowicze będą mogli podziwiać także pokazy laserowe i fajerwerki.

Z ostatniej chwili: w ostatnich informacjach podawaliśmy, że Łódź, ze względu na braki w budżecie, zrezygnowała z balu sylwestrowego. Z ostatnich informacji wynika jednak, że impreza sylwestrowo-noworoczna, dotowana z kasy miejskiej, odbędzie się w tym mieście w „Manufakturze”, Szczegółów na razie brak.

Zobacz także: Kto wystąpi w Sylwestra w Poznaniu, Katowicach, Gorzowie i Białymstoku

Tagi: , , , ,


 

Ostatnio dodane oferty


Sylwester Z Grzegorzem Halamą We Wrocławiu
Wrocław Stadion Wrocław Sala VIP

Sylwester 2018/19 W Złotym Psie We Wrocławiu
Wrocław Restauracja & Browar Złoty Pies

5 Dniowy Pobyt Z Imprezą Sylwestrową
Trzcianka Pensjonat January

ENERGETYCZNY BAL SYLWESTROWY Z RADIEM WAWA
Wrocław Hotel Restauracja GEM

Sylwester Gdynia Oksywie- Restauracja Cassino
Gdynia Oksywie Restauracja Cassino

BAL SYLWESTROWY 2018 W Legnicy
Legnica Klub Nauczyciela

Sylwester W Górach - Pobyt + Bal W Sudetach!
Stronie Śląskie Willa Diana

Pobyt Oraz Bal Sylwestrowy 2018/19 Głuchołazy
Głuchołazy Club Imperium Głuchołazy

MAZURY. Dom Nad Jeziorem Dla Grupy 14-20 Osób
Dziaduszyn Willa nad jeziorem k. Wegorzewa

Sylwester 2018/2019 Nad Jeziorem Dymno
Dymin Ośrodek Wczasowy BOBO

Komentarze są wyłączone.