Kto wystąpi na Sylwestra w …?


Bardzo powoli docierają do nas wiadomości na temat miejskich zabaw sylwestrowych. Co prawda mamy już informacje z kilku miast ale nie wiadomo jeszcze kto wystąpi np. w Warszawie, czy Wrocławiu – miejscach, które w poprzednich latach organizowały najhuczniejsze zabawy noworoczne. Wiadomo jednak, że do ‚wielkiej trójcy’ nie dołączy w tym roku Kraków, w którym organizatorzy zrezygnowali  z jakichkolwiek koncertów na Rynku Głównym. Co wiemy o innych miejscach, koncertach i wykonawcach? …

Jak powiedzieliśmy na wstępie, nie wiadomo jeszcze kto wystąpi w Warszawie. Wiadomo jedynie, że zabawa, początkowo planowana na Stadionie Narodowym, odbędzie się w stolicy w miejscu poprzednich imprez tj. na placu Konstytucji. Nic nie wskazuje, że organizatorzy zrezygnują z hucznej zabawy, choć podobno nie będzie ona tak wystawna jak poprzednio bo miejski budżet na ten cel będzie skromniejszy.

W Krakowie tegoroczna impreza sylwestrowa ma się ograniczyć do półgodzinnego odtworzenia muzyki z głośników, pokazów sztucznych ogni i projekcji życzeń noworocznych. Całość ma się rozpocząć o godzinie 23:45 i zakończyć kwadrans po północy.

Także Łódź, podobnie jak Kraków, rezygnuje z hucznej zabawy. Początkowo były plany aby Nowy Rok 2012 przywitać pokazem fajerwerków ale wygląda na to, że nawet na to nie będzie pieniędzy.

Gdzie będą koncerty

Z organizacji hucznego balu sylwestrowo-noworocznego nie będą zrezygnować Katowice, które zamierzają ubiegać się o miano Europejskiej Stolicy Kultury 2016. Zabawa ma się odbyć w okolicach Spodka, a rozmowy w sprawie koncertów trwają z takimi wykonawcami jak:  Feel, Varius Manx, Kayah, Alphaville i No Mercy.

Hucznie będzie także w Poznaniu gdzie na placu Wolności (podobnie jak w Warszawie władze Poznania zrezygnowały z nowej lokalizacji – pod stadionem) wystąpią: Grzegorz Markowski z zespołem Perfect,  Małgorzata Ostrowska, Paweł Stasiak z zespołem Papa D. oraz dwie zagraniczne gwiazdy: Londonbeat i druga, jeszcze nieznana. Imprezę organizuje Estrada Poznań, a poprowadzi ją Marek Sierocki.

W Białymstoku na Rynku Kościuszki w noc sylwestrową, zorganizowaną przez Białostocki Ośrodek Kultury, wystąpi Agnieszka Chylińska i Mrozu. Impreza rozpocznie się o godzinie 22:00 i potrwa do, co najmniej, 1:00 w nocy. O północy życzenia mieszkańcom złoży Prezydent Miasta, a chwilę potem rozpocznie się pokaz sztucznych ogni.

W Gorzowie na miejskim bulwarze Nowy Rok  2012 mieszkańcy przywitają z Szymonem Wydrą i jego Carpe Diem. Całość uświetni pokaz fajerwerków.

Czekamy na informacje z innych miast, postaramy się je podać na stronach naszego portalu.

Zobacz także nowszy wpis: Kto wystąpi w Sylwestra w Warszawie, we Wrocławiu, Szczecinie, Elblągu

Tagi:


 

Ostatnio dodane oferty


Sylwester Z Grzegorzem Halamą We Wrocławiu
Wrocław Stadion Wrocław Sala VIP

Sylwester 2018/19 W Złotym Psie We Wrocławiu
Wrocław Restauracja & Browar Złoty Pies

5 Dniowy Pobyt Z Imprezą Sylwestrową
Trzcianka Pensjonat January

ENERGETYCZNY BAL SYLWESTROWY Z RADIEM WAWA
Wrocław Hotel Restauracja GEM

Sylwester Gdynia Oksywie- Restauracja Cassino
Gdynia Oksywie Restauracja Cassino

BAL SYLWESTROWY 2018 W Legnicy
Legnica Klub Nauczyciela

Sylwester W Górach - Pobyt + Bal W Sudetach!
Stronie Śląskie Willa Diana

Pobyt Oraz Bal Sylwestrowy 2018/19 Głuchołazy
Głuchołazy Club Imperium Głuchołazy

MAZURY. Dom Nad Jeziorem Dla Grupy 14-20 Osób
Dziaduszyn Willa nad jeziorem k. Wegorzewa

Sylwester 2018/2019 Nad Jeziorem Dymno
Dymin Ośrodek Wczasowy BOBO

Jedna odpowiedź do “Kto wystąpi na Sylwestra w …?”

  1. […] wystąpi na miejskich Sylwestrach zorganizowanych w Katowicach, Poznaniu, Białymstoku i Gorzowie (Kto wystąpi w Sylwestra w …?). Dziś mamy kolejną porcję informacji o koncertach sylwestrowych. Klarują się już powoli […]