Sylwester w Nowym Jorku


Jakiś czas temu pisaliśmy, że na nowojorskim Times Square zapowiedziano koncerty Lady Gaga i Justina Bieber’a. Obiecaliśmy wtedy, że będziemy śledzić program Sylwestra na Times Square. Ponieważ już pojawił się on na oficjalnych stronach, przedstawiamy go tu w skrócie (link do oryginału znajduje się na końcu tego wpisu). Zobaczmy więc jak będzie wyglądało powitanie 2012 roku w Nowym Jorku.

Nie ma jeszcze niestety pełnej listy wykonawców i koncertów. Organizatorzy zachęcają do odwiedzania aktualizowanej strony programu. Jeśli pojawią się kolejne doniesienia o artystach występujących w NYC podamy je tu: New Year’s Eve, Times Square, NYC.

Program Sylwestra w Nowym Jorku (Times Square)

godzina 16:00 (wszystkie godziny podane w czasie nowojorskim: NYC time) – otwarcie Times Square dla imprezowiczów, wcześniej zamknięcie ruchu. Policja kieruje uczestników imprezy do odpowiednich sektorów. Po wypełnieniu jednego, do następnego.

18:00 – 18:03 – uroczystość otwarcia, m.in. podniesienie noworocznej kuli, efekty pirotechniczne i świetlne.

18:04 – 18:56 – występy artystyczne i muzyczne na scenach „Nivea Kiss” i scenie głównej (w oryginale: Cuntdown Stage, czyli scena, na której odbywa się odliczanie. Prawdopodobnie chodzi o scenę główną)

18:57 – 19:00 – rozpoczęcie odliczania godzinowego (hourly countdown)

19:10 -” Times Square 2011 Hats and Balloons” – organizatorzy rozdają gadżety noworoczne – balony i produkty „Nivea” (główny sponsor Sylwestra w NYC)

19:32 – 23:53 – występy artystyczne i muzyczne, o równych godzinach ‚odliczanie godzinowe’, odczytywanie postanowień noworocznych imprezowiczów zebranych na Times Square.

23:53 – 23:59 – specjalne, noworoczne wykonanie piosenki „Imagine” (nie ogłoszono jeszcze wykonawcy)

23:59 – odliczanie sekundowe do Nowego Roku 2012. Gość specjalny, burmistrz Nowego Jorku  Michael Bloomberg uruchomi mechanizm opuszczania kuli noworocznej i odliczania do 2012 roku.

0:00 – pojawienie się neonu 2012 (2012 sign), efekty pirotechniczne, noworoczne konfetti.

0:15 – zakończenie imprezy

Naszym zdaniem, na uwagę zasługuje dokładne rozplanowanie imprezy – czas podany co do minuty. Ciekawym też jest pomysł z noworocznym konfetti. Z tego co się zorientowaliśmy, zebrani imprezowicze zapisują, na specjalnie w tym celu przygotowanych karteczkach, swoje postanowienia i życzenia noworoczne, karteczki to rozrzucane są po całym Times Square w formie konfetti o godzinie 12:00.

Dokładniejszy i aktualizowany program Sylwestra na Times Square można znaleźć na stronie organizatora (wersja angielska): http://timessquarenyc.org/events/new-years-eve/nye-schedule/index.aspx

Tagi: , ,


 

Ostatnio dodane oferty


Sylwester Z Grzegorzem Halamą We Wrocławiu
Wrocław Stadion Wrocław Sala VIP

Sylwester 2018/19 W Złotym Psie We Wrocławiu
Wrocław Restauracja & Browar Złoty Pies

5 Dniowy Pobyt Z Imprezą Sylwestrową
Trzcianka Pensjonat January

ENERGETYCZNY BAL SYLWESTROWY Z RADIEM WAWA
Wrocław Hotel Restauracja GEM

Sylwester Gdynia Oksywie- Restauracja Cassino
Gdynia Oksywie Restauracja Cassino

BAL SYLWESTROWY 2018 W Legnicy
Legnica Klub Nauczyciela

Sylwester W Górach - Pobyt + Bal W Sudetach!
Stronie Śląskie Willa Diana

Pobyt Oraz Bal Sylwestrowy 2018/19 Głuchołazy
Głuchołazy Club Imperium Głuchołazy

MAZURY. Dom Nad Jeziorem Dla Grupy 14-20 Osób
Dziaduszyn Willa nad jeziorem k. Wegorzewa

Sylwester 2018/2019 Nad Jeziorem Dymno
Dymin Ośrodek Wczasowy BOBO

Jedna odpowiedź do “Sylwester w Nowym Jorku”

  1. […] sylwestrze na Times Square w Nowym Jorku pisaliśmy już u nas wiele razy, chociażby tu: Sylwester w NYC, czy tu: Lady Gaga i J. Bieber na Times Square. Wiadomo, że nie każdego stać aby pojechać do […]