Sylwester 2012/13 Za Granicą


Cały czas przybywa ofert w naszym katalogu. Większość z nich dotyczy Polski ale mamy już kilkanaście ofert zagranicznych. Oferty imprez sylwestrowych za granicą dodane do naszego katalogu można łatwo śledzić na naszych mapach, np. tu: Imprezy Sylwestrowe w Europie

Do tej pory otrzymaliśmy oferty w następujących krajach: Słowacja (1), Grecja (2), Niemcy (1), Czechy (2), Węgry (2), Francja (1), Ukraina (1), Chorwacja (1). W nawiasach podano liczbę ofert. Mamy nadzieję, że wkrótce liczby te się zwiększą, a także przybędzie więcej krajów, w których organizatorzy zaproponują spędzenie Sylwestra 2012/13.

Sylwester w Górach na Słowacji
to propozycja dla miłośników gór i nart ale niekoniecznie. Horsky Hotel Paradise w Rajeckich Teplicach oferuje oprócz pobliskich wyciągów narciarskich i nartostrad, saunę, SPA, basen i jazdę konną.

Dla miłośników południa Europy możemy już zaproponować dwie oferty w Grecji i jedną w Chorwacji.

Sylwester w Chorwacji
to 6 dniowa wyprawa do Dubrownika i Splitu, którą organizuje biuro podróży Vivaldi Travel (Katowice). Podróż odbywa się autokarem. Cena uzależniona jest od miejsca wyjazdu i wynosi od 1159 do 1259 zł. Autokary wyruszają lub jadą przez kilkanaście miast położonych na południu Polski, z Łodzi i z Warszawy. W programie między innymi: zwiedzanie Plitvic i Plitvickich Jezior, Dubrownika i Splitu, a także zabawa sylwestrowa i przywitanie nowego roku w hotelu w Dubrowniku.

Dwa wyjazdy sylwestrowe do Grecji przygotowane są przez biuro podróży OK SERVICES TRAVEL z Bielska-Białej.

Sylwester 2012 w Paralii
odbywa się pod hasłem „You Must Dance”. Wyjazd trwa 8 dni – od 27.12.2012 od 03.01.2013. Zakwaterowanie w hotelach trzygwiazdkowych w greckiej Paralii (nad morzem, w pobliżu Katerini). W programie między innymi zwiedzanie Meteorów, doliny Tembi, Kalambaki, Salonik, klasztorów bizantyjskich, warsztaty taneczne. Zabawa Sylwestrowa z turniejem tańca, profesjonalnymi pokazami tanecznymi i paradą taneczną. Ceny od 799 do 1099 zł w zależności od standardu.

Sylwester 2012 Riwiera Olimpijska
podobnie jak poprzednia oferta, przygotowany jest przez firmę OK SERVICES TRAVEL. Odbywa się pod hasłem „You must Cook”. Wyjazd trwa 8 dni (27.12.2012 – 03.01.2013). Zakwaterowanie w trzygwiazdkowym hotelu Rainbow na Olympic Beach. W programie między innymi: zwiedzanie Budapesztu, Meteorów, Tembi, Kalambaki, Salonik, trzydniowe warsztaty kulinarne prowadzone przez mistrzów kuchni greckiej, a 1 stycznia 2013 – Wielki Turniej Pieczenia (z nagrodami). Koszt 1149 zł od osoby.

Powyższe oferty sylwestrowe to propozycje kilkudniowych, zagranicznych wyjazdów i pobytów w okresie świąteczno-sylwestrowo-noworocznym. W drugiej części artykułu, prawdopodobnie już jutro, opiszemy propozycję spędzenia Nowego Roku i Sylwestra za granicą w kilku stolicach Europejskich (Berlin, Praga, Paryż, Budapeszt, Lwów). Zapraszamy.

Tagi: , , ,


 

Ostatnio dodane oferty


Sylwester Z Grzegorzem Halamą We Wrocławiu
Wrocław Stadion Wrocław Sala VIP

Sylwester 2018/19 W Złotym Psie We Wrocławiu
Wrocław Restauracja & Browar Złoty Pies

5 Dniowy Pobyt Z Imprezą Sylwestrową
Trzcianka Pensjonat January

ENERGETYCZNY BAL SYLWESTROWY Z RADIEM WAWA
Wrocław Hotel Restauracja GEM

Sylwester Gdynia Oksywie- Restauracja Cassino
Gdynia Oksywie Restauracja Cassino

BAL SYLWESTROWY 2018 W Legnicy
Legnica Klub Nauczyciela

Sylwester W Górach - Pobyt + Bal W Sudetach!
Stronie Śląskie Willa Diana

Pobyt Oraz Bal Sylwestrowy 2018/19 Głuchołazy
Głuchołazy Club Imperium Głuchołazy

MAZURY. Dom Nad Jeziorem Dla Grupy 14-20 Osób
Dziaduszyn Willa nad jeziorem k. Wegorzewa

Sylwester 2018/2019 Nad Jeziorem Dymno
Dymin Ośrodek Wczasowy BOBO

Jedna odpowiedź do “Sylwester 2012/13 Za Granicą”

  1. Druga część sylwestrowych ofert zagranicznych w stolicach europejskich: Sylwester w stolicach Europy