Sylwester 2012 na Placu Konstytucji w Warszawie


Jest w końcu już informacja, kto zagra w tym roku na Sylwestra w Warszawie. Choć pojawiały się plotki, że być może w 2012 roku Warszawa zorganizuję zabawę na Stadionie Narodowym, to jednak, jest już potwierdzenie, że miejska impreza sylwestrowa 2012/2013 odbędzie się na placu Konstytucji.

Kto zagra na Sylwestra 2012 w Warszawie

Tegoroczna lista wykonawców sylwestrowych jest dość długa. Na Placu Konstytucji, czyli popularnym MDM’ie wystąpią:

Big Cyc, Maciej Maleńczuk, Zakopower, Feel, De Mono, Kasia Kowalska, Oddział Zamknięty, Kora, Ewa Farna, Afromental, zespół Weekend, ukraiński zespół Mirami, Volver, Letni Chamski Podryw, Papa D, Lemon, Alicja Węgorzewska (zaśpiewa o północy), Tomasz Kowalski (laureat IV edycji „Must be the Music”), zespół Oberschlesien (zdobywca nagrody specjalnej „Must be the Music”), Jula, Honey Skarbek, Rafał Brzozowski, zespół Loka.

Imprezę poprowadzą: Paulina Sykut, Maciek Rock, Agata Młynarska, Maciej Dowbor, Krzysztof Ibisz. Transmisję obejrzeć będzie można w TV Polsat i TV Polsat 2, patronem medialnym jest Radio Zet. Hasło to: „Sylwestrowa Moc Przebojów – Zakochaj się w Warszawie”

Organizatorzy zapowiadają, że w 2012 warszawska impreza sylwestrowa na placu Konstytucji przerodzi się w największą w Polsce dyskotekę. Głównymi hitami zabawy mają być „Gangman Style” i „Ona Tańczy Dla Mnie” (przebój zespołu Weekend). Nie zabraknie także przebojów dyskotekowych z lat 70., 80. i 90.

Pojawiające się informacje na temat warszawskiego sylwestra można śledzić na bieżąco tu: Plac Konstytucji. Sylwester 2012.

Jeśli nie są Państwo zainteresowani Sylwestrem miejskim, a zamierzają Państwo spędzić tą wyjątkową noc w Warszawie lub okolicach, to polecamy strony: Oferty Sylwestrowe w Warszawie, Sylwester 2012 Warszawa i okolice (mapa sylwestrowa), Sylwester 2012 w centrum Warszawy

Tagi: , ,


 

Ostatnio dodane oferty


Sylwester Z Grzegorzem Halamą We Wrocławiu
Wrocław Stadion Wrocław Sala VIP

Sylwester 2018/19 W Złotym Psie We Wrocławiu
Wrocław Restauracja & Browar Złoty Pies

5 Dniowy Pobyt Z Imprezą Sylwestrową
Trzcianka Pensjonat January

ENERGETYCZNY BAL SYLWESTROWY Z RADIEM WAWA
Wrocław Hotel Restauracja GEM

Sylwester Gdynia Oksywie- Restauracja Cassino
Gdynia Oksywie Restauracja Cassino

BAL SYLWESTROWY 2018 W Legnicy
Legnica Klub Nauczyciela

Sylwester W Górach - Pobyt + Bal W Sudetach!
Stronie Śląskie Willa Diana

Pobyt Oraz Bal Sylwestrowy 2018/19 Głuchołazy
Głuchołazy Club Imperium Głuchołazy

MAZURY. Dom Nad Jeziorem Dla Grupy 14-20 Osób
Dziaduszyn Willa nad jeziorem k. Wegorzewa

Sylwester 2018/2019 Nad Jeziorem Dymno
Dymin Ośrodek Wczasowy BOBO

Komentarze są wyłączone.