Sylwester 2012 na Placu Konstytucji w Warszawie


Jest w końcu już informacja, kto zagra w tym roku na Sylwestra w Warszawie. Choć pojawiały się plotki, że być może w 2012 roku Warszawa zorganizuję zabawę na Stadionie Narodowym, to jednak, jest już potwierdzenie, że miejska impreza sylwestrowa 2012/2013 odbędzie się na placu Konstytucji.

Kto zagra na Sylwestra 2012 w Warszawie

Tegoroczna lista wykonawców sylwestrowych jest dość długa. Na Placu Konstytucji, czyli popularnym MDM’ie wystąpią:

Big Cyc, Maciej Maleńczuk, Zakopower, Feel, De Mono, Kasia Kowalska, Oddział Zamknięty, Kora, Ewa Farna, Afromental, zespół Weekend, ukraiński zespół Mirami, Volver, Letni Chamski Podryw, Papa D, Lemon, Alicja Węgorzewska (zaśpiewa o północy), Tomasz Kowalski (laureat IV edycji „Must be the Music”), zespół Oberschlesien (zdobywca nagrody specjalnej „Must be the Music”), Jula, Honey Skarbek, Rafał Brzozowski, zespół Loka.

Imprezę poprowadzą: Paulina Sykut, Maciek Rock, Agata Młynarska, Maciej Dowbor, Krzysztof Ibisz. Transmisję obejrzeć będzie można w TV Polsat i TV Polsat 2, patronem medialnym jest Radio Zet. Hasło to: „Sylwestrowa Moc Przebojów – Zakochaj się w Warszawie”

Organizatorzy zapowiadają, że w 2012 warszawska impreza sylwestrowa na placu Konstytucji przerodzi się w największą w Polsce dyskotekę. Głównymi hitami zabawy mają być „Gangman Style” i „Ona Tańczy Dla Mnie” (przebój zespołu Weekend). Nie zabraknie także przebojów dyskotekowych z lat 70., 80. i 90.

Pojawiające się informacje na temat warszawskiego sylwestra można śledzić na bieżąco tu: Plac Konstytucji. Sylwester 2012.

Jeśli nie są Państwo zainteresowani Sylwestrem miejskim, a zamierzają Państwo spędzić tą wyjątkową noc w Warszawie lub okolicach, to polecamy strony: Oferty Sylwestrowe w Warszawie, Sylwester 2012 Warszawa i okolice (mapa sylwestrowa), Sylwester 2012 w centrum Warszawy

Tagi: , ,


 

Ostatnio dodane oferty


Sylwester 2017 Na Placu Wolności W Poznaniu
Poznań Miejski Sylwester w Poznaniu

Wrocław - Sylwester Na Rynku - Kolory Radości
Wrocław Sylwester Miejski we Wrocławiu

Kraków 2017 Miejski Sylwester - 4 Lokalizacje
Kraków Sylwester Miejski w Krakowie

Bal Sylwestrowy 2017 Okolice Warszawy Zagórze
Zagórze Koło Warszawy Hotel Willa Zagórze koło Warszaw

Sylwester W Klubie The Legends - Kraków
Kraków The Legends Music Club

Taneczny Sylwester W Górach - 2017/2018
Głuchołazy Villa Daglesia

Sylwester W Górach 2017 - Stronie Śląskie
Stronie Śląskie Willa Diana

ENERGETYCZNY BAL SYLWESTROWY Z RADIEM WAWA
Wrocław SALA WIELOFUNKCYJNA w HOTELU GEM

Komentarze są wyłączone.