Sylwester 2014/15 Za Granicą


Większość ofert w naszym katalogu, co rzecz oczywista, dotyczy naszego kraju ale od czasu do czasu pojawiają się u nas propozycje sylwestrowych wycieczek za granicę. Oto niektóre z tych propozycji.

Gruzja - Kazbegi

Gruzja – Góry Kazbegi

Sylwestrowa Wyprawa do Gruzji

Jedną z ciekawszych ofert przywitania Nowego Roku 2015, jaka trafiła do naszego katalogu, jest sylwestrowa wycieczka do Gruzji. Firma ‚Wytwórnia Wypraw’ proponuje 8 dniowy wyjazd do tego pięknego, położonego na skraju Europy i Azji kraju. W programie wycieczki znajdziemy między innymi: zwiedzanie stolicy – Tbilisi (tam też odbędzie się noc sylwestrowa), Mcchety (świątynia z relikwiami z czasów Chrystusa), podróż Gruzińską Drogą Wojenną, wyprawa w góry okalające Tbilisi, podróż szlakiem Pirosmaniego (najbardziej znany gruziński malarz, jego imieniem nazwano jedno z gruzińskich win). Koszt takiej wyprawy to 1380 zł od osoby. W cenie: transport (samolot i autokar), noclegi, ubezpieczenie KL i NNW, opieka pilota, impreza sylwestrowa. Uwaga, w cenę nie jest wliczone wyżywienie.

Kamieniec Podolski

Kamieniec Podolski

Sylwester na Ukrainie – Kamieniec Podolski

‚Wytwórnia Wypraw’ proponuje, oprócz Gruzji, wycieczkę sylwestrową na Ukrainę. W programie 5 dniowego wyjazdu znajduje się: zwiedzanie Żółkwi, Kamieńca Podolskiego – miejsca gdzie zginął Wołodyjowski (tam też odbędzie się Sylwester), zwiedzanie Czerniowców. Wyjazd z Warszawy. Ceny od 430 do 480 zł od osoby (w zależności od wielkości zajmowanego pokoju). W cenie: noclegi, transport autokarowy, ubezpieczenie KL i NNW, opieka pilota, przewodnik, impreza sylwestrowa z jadłem i muzyką ukraińską.

Biuro podróży ‚Marion’, które już od jakiegoś czasu dodaje u nas oferty, proponuje w tym roku m.in. szybkie, sylwestrowe wyjazdy do Berlina i Czeskiej Pragi. Wyjazd do Niemiec to klasyczny ‚sylwester-ekspres’, czyli wyjazd na jedną noc. Start zaplanowany jest na 31 grudnia, powrót na 1 stycznia. Przywitanie Nowego Roku odbędzie się pod Bramą Brandenburską. W przypadku Pragi wyjazd jest nieco dłuższy, bo zaczyna się 30 grudnia, a kończy 1 stycznia. Zakwaterowanie w Hotelu. Ceny: Berlin 97 zł, Praga od 479 zł do 629 zł w zależności od standardu zakwaterowania.

Dla miłośników bardziej tradycyjnych wyjazdów sylwestrowych (narty, góry, śnieg, zima) mamy dwie jeszcze dwie zagraniczne propozycje w górach na Słowacji. W Małej Fatrze i w Rajeckich Teplicach. Więcej informacji na temat tych i wyżej opisanych ofert znajdziecie Państwo w podanych linkach.

Zapraszamy także do śledzenia już dodanych i cały czas dodawanych ofert sylwestrowych:
W katalogu: Oferty Sylwestrowe 2014/15
Na mapie: Mapa Ofert Sylwestrowych w Europie 2014/15
I na Facebook’u: Oferty Sylwestrowe na Facebooku

Tagi: , , , , , , , ,


 

Ostatnio dodane oferty


Sylwester Z Grzegorzem Halamą We Wrocławiu
Wrocław Stadion Wrocław Sala VIP

Sylwester 2018/19 W Złotym Psie We Wrocławiu
Wrocław Restauracja & Browar Złoty Pies

5 Dniowy Pobyt Z Imprezą Sylwestrową
Trzcianka Pensjonat January

ENERGETYCZNY BAL SYLWESTROWY Z RADIEM WAWA
Wrocław Hotel Restauracja GEM

Sylwester Gdynia Oksywie- Restauracja Cassino
Gdynia Oksywie Restauracja Cassino

BAL SYLWESTROWY 2018 W Legnicy
Legnica Klub Nauczyciela

Sylwester W Górach - Pobyt + Bal W Sudetach!
Stronie Śląskie Willa Diana

Pobyt Oraz Bal Sylwestrowy 2018/19 Głuchołazy
Głuchołazy Club Imperium Głuchołazy

MAZURY. Dom Nad Jeziorem Dla Grupy 14-20 Osób
Dziaduszyn Willa nad jeziorem k. Wegorzewa

Sylwester 2018/2019 Nad Jeziorem Dymno
Dymin Ośrodek Wczasowy BOBO

Komentarze są wyłączone.