Sylwester 2014/15 Za Granicą


Większość ofert w naszym katalogu, co rzecz oczywista, dotyczy naszego kraju ale od czasu do czasu pojawiają się u nas propozycje sylwestrowych wycieczek za granicę. Oto niektóre z tych propozycji.

Gruzja - Kazbegi

Gruzja – Góry Kazbegi

Sylwestrowa Wyprawa do Gruzji

Jedną z ciekawszych ofert przywitania Nowego Roku 2015, jaka trafiła do naszego katalogu, jest sylwestrowa wycieczka do Gruzji. Firma ‚Wytwórnia Wypraw’ proponuje 8 dniowy wyjazd do tego pięknego, położonego na skraju Europy i Azji kraju. W programie wycieczki znajdziemy między innymi: zwiedzanie stolicy – Tbilisi (tam też odbędzie się noc sylwestrowa), Mcchety (świątynia z relikwiami z czasów Chrystusa), podróż Gruzińską Drogą Wojenną, wyprawa w góry okalające Tbilisi, podróż szlakiem Pirosmaniego (najbardziej znany gruziński malarz, jego imieniem nazwano jedno z gruzińskich win). Koszt takiej wyprawy to 1380 zł od osoby. W cenie: transport (samolot i autokar), noclegi, ubezpieczenie KL i NNW, opieka pilota, impreza sylwestrowa. Uwaga, w cenę nie jest wliczone wyżywienie.

Kamieniec Podolski

Kamieniec Podolski

Sylwester na Ukrainie – Kamieniec Podolski

‚Wytwórnia Wypraw’ proponuje, oprócz Gruzji, wycieczkę sylwestrową na Ukrainę. W programie 5 dniowego wyjazdu znajduje się: zwiedzanie Żółkwi, Kamieńca Podolskiego – miejsca gdzie zginął Wołodyjowski (tam też odbędzie się Sylwester), zwiedzanie Czerniowców. Wyjazd z Warszawy. Ceny od 430 do 480 zł od osoby (w zależności od wielkości zajmowanego pokoju). W cenie: noclegi, transport autokarowy, ubezpieczenie KL i NNW, opieka pilota, przewodnik, impreza sylwestrowa z jadłem i muzyką ukraińską.

Biuro podróży ‚Marion’, które już od jakiegoś czasu dodaje u nas oferty, proponuje w tym roku m.in. szybkie, sylwestrowe wyjazdy do Berlina i Czeskiej Pragi. Wyjazd do Niemiec to klasyczny ‚sylwester-ekspres’, czyli wyjazd na jedną noc. Start zaplanowany jest na 31 grudnia, powrót na 1 stycznia. Przywitanie Nowego Roku odbędzie się pod Bramą Brandenburską. W przypadku Pragi wyjazd jest nieco dłuższy, bo zaczyna się 30 grudnia, a kończy 1 stycznia. Zakwaterowanie w Hotelu. Ceny: Berlin 97 zł, Praga od 479 zł do 629 zł w zależności od standardu zakwaterowania.

Dla miłośników bardziej tradycyjnych wyjazdów sylwestrowych (narty, góry, śnieg, zima) mamy dwie jeszcze dwie zagraniczne propozycje w górach na Słowacji. W Małej Fatrze i w Rajeckich Teplicach. Więcej informacji na temat tych i wyżej opisanych ofert znajdziecie Państwo w podanych linkach.

Zapraszamy także do śledzenia już dodanych i cały czas dodawanych ofert sylwestrowych:
W katalogu: Oferty Sylwestrowe 2014/15
Na mapie: Mapa Ofert Sylwestrowych w Europie 2014/15
I na Facebook’u: Oferty Sylwestrowe na Facebooku

Tagi: , , , , , , , ,


 

Ostatnio dodane oferty


Sylwester 2017 Na Placu Wolności W Poznaniu
Poznań Miejski Sylwester w Poznaniu

Wrocław - Sylwester Na Rynku - Kolory Radości
Wrocław Sylwester Miejski we Wrocławiu

Kraków 2017 Miejski Sylwester - 4 Lokalizacje
Kraków Sylwester Miejski w Krakowie

Bal Sylwestrowy 2017 Okolice Warszawy Zagórze
Zagórze Koło Warszawy Hotel Willa Zagórze koło Warszaw

Sylwester W Klubie The Legends - Kraków
Kraków The Legends Music Club

Taneczny Sylwester W Górach - 2017/2018
Głuchołazy Villa Daglesia

Sylwester W Górach 2017 - Stronie Śląskie
Stronie Śląskie Willa Diana

ENERGETYCZNY BAL SYLWESTROWY Z RADIEM WAWA
Wrocław SALA WIELOFUNKCYJNA w HOTELU GEM

Komentarze są wyłączone.