Sylwester 2014/2015 w Warszawie


W tym wpisie chcielibyśmy przedstawić kilka wybranych ofert imprez sylwestrowych w Warszawie. Miasto stołeczne, jak co roku, organizuje dla mieszkańców swoją darmową imprezę, a większość restauracji, hoteli, pubów i barów walczy o klientów coraz to ciekawszymi ofertami.

Sylwester 2014/2015 w Warszawie

Stadion Narodowy w WarszawieSylwester na błoniach Stadionu Narodowego

Podobnie jak w zeszłym roku, tak i w roku 2014, Warszawa organizuje miejską zabawę sylwestrową na błoniach Stadionu Narodowego i prawdopodobnie na samym stadionie. Zabawa na błoniach będzie darmowa, na stadionie raczej płatna, a być może na zaproszenia – tylko dla wybranych. Kto wystąpi w tym roku w Sylwestra jeszcze nie wiadomo. Prosimy śledzić ofertę podaną w linku. Podamy tam informacje o wykonawcach i programie w momencie kiedy będzie ona dostępna.

 

Sylwester w HulakulaSylwester 2014 w Hulakula

Znany i lubiany klub „Hulakula” na warszawskim Powiślu zaprasza na bal sylwestrowy w rytmach muzyki disco z lat 70′, 80′ i 90′. Mile widziane będą przebrania w klimacie tych lat.

Ponieważ „Hulakula” to m.in. kręgielnia, tory kręgielni będą dostępne dla balowiczów bez ograniczeń przez całą noc.

W cenie biletów za 249 zł i 299 zł (miejsce w loży przy torach i sali VIP) klub zapewnia: miejsce siedzące, open bar, dania ciepłe i zimne, desery, lampkę szampana, pokaz taneczny, wspomnianą już grę w kręgle i oczywiście dobrą zabawę.

 

Bal sylwestrowy 2014/2015 nad Wisłą

Sala balowa ‚Bellisima’ mieszcząca się na Wybrzeżu Helskim nad Wisłą na przeciwko Starego Miasta zaprasza na bal sylwestrowy na 200 osób z bardzo bogatym menu (szczegóły w ofercie). W cenie biletu 200 zł (sala górna) 280 zł (sala dolna) organizatorzy proponują oprócz wystawnej kolacji: open bar (wódka, piwo, wino, napoje zimne i gorące, lampka szampana), DJ-a, ochronę, parking i niepowtarzalny widok na warszawską starówkę.

Bal Sylwestrowy w PKiN

Firma CREATours już po raz drugi organizuje bal sylwestrowy w Sali Marmurowej Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. W cenie biletu: wykwintne menu i open bar, zabawa przy zespole Al Capone Band, losowanie nagród, tajemnicza gwaizda wieczoru. 5% wartości każdego biletu zostanie przekazana na cele statutowe Stowarzyszenia Plac Defilad 1, zajmującego się wyrównywaniem szans edukacyjnych wśród dzieci i młodzieży z różnych regionów Polski. Bilety w cenie 400 zł/osoby, 800zł/pary, przy większych grupach możliwa zniżka.

Bal Sylwestrowy – Krakowskie Przedmieście

Firma ‚Amfitrion’ proponuje uroczysty bal sylwestrowy, który odbędzie się w auli Centralnej Biblioteki Rolniczej przy Krakowskim Przedmieściu w Warszawie. W ofercie bardzo bogate menu i znakomita oprawa muzyczna. Cena 300 zł/osoba, 600 zł/para, zniżki dla grup powyżej 10 osób.

Sylwester w Il’Sole w Centrum Warszawy

Włoska restauracja Il’Sole mieszcząca się w centrum Warszawy, przy ul. Jana Pawła II (na przeciwko Hali Mirowskiej) zaprasza na bal sylwestrowy. „Podobno jaki Sylwester taki cały Nowy Rok,
dlatego w tę wyjątkową noc gwarantujemy wyborne menu
i alkohol bez limitu, doborowe towarzystwo oraz doskonałą zabawę do białego rana przy rytmach największych hitów ostatnich lat!”
. Cena 299 zł. Bogate menu (w ofercie), open bar i szampańska zabawa.

Więcej ofert z Warszawy znaleźć można w naszym katalogu:
Oferty sylwestrowe – Warszawa
i na naszej mapie ofert:
Sylwester 2014/2015 w Centrum Warszawy

Tagi: ,


 

Ostatnio dodane oferty


Sylwester Z Grzegorzem Halamą We Wrocławiu
Wrocław Stadion Wrocław Sala VIP

Sylwester 2018/19 W Złotym Psie We Wrocławiu
Wrocław Restauracja & Browar Złoty Pies

5 Dniowy Pobyt Z Imprezą Sylwestrową
Trzcianka Pensjonat January

ENERGETYCZNY BAL SYLWESTROWY Z RADIEM WAWA
Wrocław Hotel Restauracja GEM

Sylwester Gdynia Oksywie- Restauracja Cassino
Gdynia Oksywie Restauracja Cassino

BAL SYLWESTROWY 2018 W Legnicy
Legnica Klub Nauczyciela

Sylwester W Górach - Pobyt + Bal W Sudetach!
Stronie Śląskie Willa Diana

Pobyt Oraz Bal Sylwestrowy 2018/19 Głuchołazy
Głuchołazy Club Imperium Głuchołazy

MAZURY. Dom Nad Jeziorem Dla Grupy 14-20 Osób
Dziaduszyn Willa nad jeziorem k. Wegorzewa

Sylwester 2018/2019 Nad Jeziorem Dymno
Dymin Ośrodek Wczasowy BOBO

Komentarze są wyłączone.