Katowice – Sylwester 2015 Polsatu


Na konferencji podsumowującej obchody 150 lecia miasta Katowic Prezydent Miasta Marcin Krupa zapowiedział imprezę wieńczącą obchody, która ma odbyć się w dniu 31 grudnia 2015, a więc w Sylwestra. Szczegółów owej imprezy nie podano, wiadomo tylko, że ma to być  „wydarzenie jakiego w Katowicach jeszcze nie było”.

Jak spekulują dziennikarze, być może miejską imprezę sylwestrową 2015/2016 w Katowicach miasto przygotuje wspólnie z telewizją Polsat. Polsat, który od kilku lat transmitował swoją „Sylwestrową Moc Przebojów” z Gdyni, w tym roku nie zamierza dłużej kontynuować współpracy z tym nadmorskim miastem i szuka nowego partnera. Czy będą to Katowice? Tak naprawdę jeszcze nie wiadomo, bo nie ma oficjalnego potwierdzenia, ale być może taki właśnie scenariusz poznamy już niebawem.

Katowice od dobrych kilku lat organizują dla mieszkańców miasta miejską imprezę sylwestrową na placu pod „Spodkiem”. Jak dotychczas była ona transmitowana przez telewizje regionalne (TVS, TVP Polonia, TVP Katowice).

Będziemy śledzić wiadomości z Katowic i jeśli powyższe spekulacje się potwierdzą, postaramy się poinformować niezwłocznie o tym fakcie.

 

Tagi: ,


 

Ostatnio dodane oferty


Sylwester 2017 Na Placu Wolności W Poznaniu
Poznań Miejski Sylwester w Poznaniu

Wrocław - Sylwester Na Rynku - Kolory Radości
Wrocław Sylwester Miejski we Wrocławiu

Kraków 2017 Miejski Sylwester - 4 Lokalizacje
Kraków Sylwester Miejski w Krakowie

Bal Sylwestrowy 2017 Okolice Warszawy Zagórze
Zagórze Koło Warszawy Hotel Willa Zagórze koło Warszaw

Sylwester W Klubie The Legends - Kraków
Kraków The Legends Music Club

Taneczny Sylwester W Górach - 2017/2018
Głuchołazy Villa Daglesia

Sylwester W Górach 2017 - Stronie Śląskie
Stronie Śląskie Willa Diana

ENERGETYCZNY BAL SYLWESTROWY Z RADIEM WAWA
Wrocław SALA WIELOFUNKCYJNA w HOTELU GEM

Komentarze są wyłączone.