Warszawa – Sylwester na pl. Bankowym


No i mamy kolejną zmianę miejsca miejskiego Sylwestra w Warszawie. W 2017 roku odbędzie się on na placu Bankowym.

Jeśli ktoś z Warszawiaków lub turystów będących na Sylwestra w Warszawie wybierać się będzie na imprezę miejską, to 31 grudnia udać się musi na plac Bankowy, bo właśnie tam, decyzją władz stolicy, została przeniesiona zabawa w tym roku sylwestrowo-noworoczna.

Dla przypomnienia: miejskie Sylwestry w Warszawie organizowane już były w kilku miejscach. Zaczęło się od placu Zamkowego, później były: plac Defilad (przed Pałacem Kultury i Nauki), plac Konstytucji, czyli MDM oraz błonia Stadionu Narodowego.

Niestety oprócz lokalizacji na razie nie wiadomo, kto wystąpi na Sylwestra 2017 w Warszawie, nie znani są też prezenterzy i w ogóle organizatorzy nie podali żadnych szczegółów tego wydarzenia. Jedyne co wiadomo (oprócz nowej lokalizacji na pl. Bankowym), to to że imprezę transmitować będzie telewizja TVN, a wstęp będzie oczywiście, tak jak w latach poprzednich, bezpłatny.

Staramy się śledzić doniesienia ze stołecznego Ratusza i jeśli się tylko pojawią jakieś informacje, umieścimy je w naszym katalogu ofert sylwestrowych we wpisie Miejski Sylwester 2017/2018 w Warszawie na pl. Bankowym. Zapraszamy do śledzenia tego wpisu. Mamy nadzieję, że już niebawem poznamy listę wykonawców, prezenterów i inne szczegóły na temat miejskiej imprezy sylwestrowej w Warszawie.

Tagi: , ,


 

Komentarze są wyłączone.