SYLWESTER 2020/21 Dodaj Ofertę/Login Kontakt Nowe: Zegar 2021 Katalog Mapy Sylwestrowe Domek Na Sylwestra O której Nowy Rok Filmy Kamery Ciekawostki Kalendarz 2018 Kalendarz 2017 Kalendarz Świąt
Gadżety
Tapety Zegary/Liczniki
Reklama w serwisie
Artykuły
Tanie Loty 2018 Długie Weekendy 2018 Kalendarz rok 2018 MMXVI Inne Kalendarze Żydowski Nowy Rok Przebrania na Bal Sylwester dla grupy
Inne
GADŻETY SYLWESTROWE POMYSŁY NA PRZEBRANIA Prezenty pod Choinkę Kupony Zniżkowe Nowy Rok Księżyc Dziś Pełnia Księżyca Kalendarz Online Imieniny

Sylwester Z Browarem PROST - Catering Sylwestrowy Wrocław

Wrocław - Catering sylwestrowy od Browaru Prost dla czworga z odbiorem na miejscu lub z dowozem. W menu: Tatar wołowy, wędzone mięsa i deska serów i inne.

Miejsce:
Browar Prost
Wrocław Paprotna 4
Polska Dolnośląskie
www: www.browarprost.pl

Kontakt:
Telefon: 71 321 07 47
mail:

Dodatkowe Atrakcje:
Nie określono

CenaOsóbOd:Do:Komentarz
199,00431 grudnia1 styczniaCatering sylwestrowy od Browaru Prost


Rozpoczęciu Nowego Roku towarzyszą zazwyczaj huczne zabawy w gronie znajomych. Jednak ze względu na panującą sytuację, tegoroczne imprezy noworoczne nie będą takie same jak zawsze. Z tego powodu, Browar PROST z Wrocławia postanowił zorganizować przyjęcie na Nowy Rok 2021 w nieco zmienionej formie. Oferta restauracji obejmuje wyjątkowy catering sylwestrowy.

Menu sylwestrowe, dostępne w cenie 199 zł, złożone jest z tatara wołowego, uwędzonych na miejscu mięs oraz deski serów. Ponadto, w ramach cateringu na Sylwestra proponujemy jajka z pastą, sałatkę Cezara i miniburgery. Odpowiednie świętowanie wymaga wyjątkowej oprawy, dlatego browar do każdego zamówienia dołączy 6 piw kraftowych za złotówkę! Są to regionalne rzemieślnicze trunki warzone przez doświadczonych piwowarów z Browaru PROST we Wrocławiu. Catering sylwestrowy przygotowany jest dla czworga.

Ponadto, dla osób, które chciałaby móc postawić na stole więcej imprezowych przystawek, za dodatkową opłatą, Browar PROST oferuje strogonow, barszcz z krokietem, golonkę w kapuście, pikantne żeberka lub skrzydełka.

Zamówienia na catering sylwestrowy przyjmujemy pod numerem telefonu 71 321 07 47 do 23 grudnia. Dla zapewnienia jak najlepszej świeżości, zestaw sylwestrowy można odebrać 31 grudnia między godziną 12:00 a 16:00. Dajemy również możliwość dowozu dań we Wrocławiu w promieniu 5 kilometrów od Browaru PROST. Serdecznie zapraszamy!


Nie znalazłeś nic u nas? Może spróbuj na wakacje.pl
Uwaga. Serwis Ofert Sylwestrowych sylwester.friko.net jest tylko i wyłącznie platformą ogłoszeniową i nie odpowiada za treść i prawdziwość umieszczonych w nim ofert. W celu weryfikacji oferty prosimy kontaktować się z organizatorem imprezy.
Prezent dla Dziecka. Już jest Film i List od Mikołaja 2020!
Stwórz swoje własne spersonalizowane wideo z imieniem oraz zdjęciem dziecka. Mikołaj osobiście zwróci się do Twojego dziecka po imieniu. Film otrzymasz już po kilku godzinach. Zobacz przykładowe filmy: Filmy dla Dziecka od Mikołaja

Personalizowany Film i List od Mikołaja
Masz konto na Facebook'u? Daj się powiadomić o imprezach sylwestrowych.