SYLWESTER 2016/17 Dodaj Ofertę/Login Kontakt Katalog Mapy Sylwestrowe Domek Na Sylwestra O której Nowy Rok Pogoda w Sylwestra Pogoda w Święta Filmy Kamery Ciekawostki Kalendarz 2017 Kalendarz 2016 Kalendarz Świąt
Gadżety
Tapety Zegary/Liczniki
Reklama w serwisie
Artykuły
Długie Weekendy 2017 Kalendarz rok 2017 MMXVI Inne Kalendarze Kalendarz rok 2016 Żydowski Nowy Rok Przebrania na Bal Sylwester dla grupy
Inne
GADŻETY SYLWESTROWE POMYSŁY NA PRZEBRANIA Prezenty pod Choinkę Kupony Zniżkowe Nowy Rok Księżyc Dziś Pełnia Księżyca Kalendarz Online Imieniny

Uwaga! To jest strona archiwalna

Ta strona opisuje lub dotyczy w inny sposób wydarzeń z lat ubiegłych. Jeśli szukasz bieżących informacji sylwestrowych przejdź do strony głównej serwisu, jeśli szukasz tegorocznych ofert sylwestrowych kliknij tu: imprezy sylwestrowe 2012

Sylwesterowe WWW, czyli Sylwester w Internecie

W poprzednich latach donosiliśmy o internetowych wiadomościach na temat Sylwestra i Nowego Roku. Część z tych informacji już się zdezaktualizowała, jednak niektóre pomysły gdzie spędzić Sylwestra i Nowy Rok mogą być aktualne także w tym roku. Zapraszamy do lektury naszych internetowych sąsiadów.

Na tej stronie donosimy co piszą nasi internetowi sąsiedzi na temat ostatniej nocy roku. Może znajdziesz tu dla siebie jakiś pomysł na Sylwestra. Ta strona, jak zresztą większość innych w naszym serwisie, będzie non-stop, aż do końca roku, modyfikowana. Będziemy dodawać wszystko co wpadnie nam w oko i wydawać się będzie wartościowe. Zapraszamy do lektury.

Nowy Rok 2008

No i mamy już 2008 rok, oto co piszą nasi sąsiedzi o imprezach sylwestrowych:
Powitanie Nowego Roku - zdjęcia pokazujące jak świat witał 2008 rok.
Sylwester w Warszawie - tak, w kilku słowach, wyglądało przywitanie Nowego Roku pod Pałacem Kultury.
Sylwester w Krakowie - a tak, Nowy Rok był witany na krakowskim Rynku.
Zdjęcia z Wrocławia - a tu, galeria zdjęć z wrocławskiego Sylwestra.
Sylwester we Wrocławiu - opis tego co się działo we Wrocławiu.
Sylwester w Poznaniu - dziennikarze gazety opisują co się działo na placu Wolności w Poznaniu.

Dziś Sylwester!

31.12.2007 różne serwisy
Dziś Sylwester, jutro Nowy Rok. Na wszystkich portalach i serwisach internetowych głównym tematem jest Sylwester i Nowy Rok. Oto, co najbardziej nas zainteresowało.

Nowy Rok już trwa - artykuł w dziennik.pl - Nowy Rok zaczął się już na Oceanie Spokojnym. W Kiribati przywitano go o godz. 11:00 polskiego czasu.
Najzabawniejsze wydarzenia 2007 - dziennik.pl podsumowuje najzabawniejsze wydarzenia roku.
Jak pić bez kaca - z cyklu: praktyczne porady, dziennik.pl radzi jak pić żeby nie mieć kaca.

2007 w obiektywie - Miniony Rok w obiektywie w gazeta.pl
Sylwester w Londynie - jak Anglicy i liczna polska emigracja imprezuje w Sylwestra i wita Nowy Rok.
Sylwestrowa wojna miast - jak przygotowały się główne polskie miasta na Sylwestra, co proponują, jakie budżety, kto wystąpi itd., itp.
2007 w sporcie - sportowe sukcesy i porażki 2007go roku wg. gazeta.pl
Cytaty 2007 - złotouści politycy, czyli cytaty 2007.

Jak świętują Nowy Rok - kto, kiedy, jak świętuje Nowy Rok (onet.pl)
Sylwester na świecie - zdjęcia - galeria zdjęć z imprez Sylwestrowych i przywitania Nowego Roku na całym świecie.

Horoskop na 2008 - horoskop, numerologia, wróżby na nadchodzący rok na wp.pl

Sylwester na stoku

onet.pl
Gdzie można spędzić Sylwestra szusując do białego rana, dowiedzieć się można z artykułu Pawła Klimka Sylwester na stoku. W artykule znajdujemy propozycje imprez Sylwestrowych dla narciarzy. Artykuł ukazuje się trochę późno ale lepiej późno niż wcale.

Sylwester w Łodzi

gazeta.pl
Łodzki dodatek Gazety Wyborczej informuje jak będzie przebiegał Sylwester w Łodzi. Odbędzie się on na ul. Piotrkowskiej, głowna scena usytuowana będzie przy skrzyżowaniu z Piłsudskiego. Na Piotrkowskiej grać będą m.in. Denzel, Global Deejays, Zakaz Wyprzedzania, Łukasz Zagrobelny, Kalwi & Remi. Więcej tu: Sylwester Pod Gwiazdami, a tu program : Program Sylwestra na Piotrkowskiej

Sylwester w Telewizji

www.gazeta.pl
W tym roku większość telewizji 31 grudnia będzie transmitować imprezy sylwestrowe: TVN z Warszawy, Polsat z Krakowa a TVP2 z Wrocławia. W artykule Zbliża się telewizyjna wojna sylwestrowa można przeczytać o transmisjach telewizyjnych ale także o planach poszczególnych miast, budżetach, gwiazdach Nocy Sylwestrowej. Sylwester w Telewizji zapowiada się ... hmmm, ... na pewno dowiemy się jak bawią się miasta w Polsce, ale czy będzie można zobaczyć jakiś dobry film?

Sylwester 2007 w Krakowie

www.biurofestiwalowe.pl
Na stronie Krakowskiego Biura Festiwalowego pojawił się plan tegorocznego Sylwestra na krakowskim Rynku. Dowiadujemy się z niego kto wystąpi w tym roku na Rynku Głównym w Krakowie oraz, że impreza Sylwestrowa rozpocznie się o godzinie 20:00 i potrwa do 1:30 w nocy. Impreza będzie transmitowana na żywo przez Polsat. Artykułowi towarzyszy bogaty opis występujących gwiazd i zdjęcia z zeszłorocznej imprezy i lista sponsorów.

Wyjazdy Sylwestrowe w Onet.pl

onet.pl
Tym razem na onecie pojawił się artykuł na temat wyjazdów sylwestrowch we dwoje. Znajdujemy tu pomysły spędzenia kilku dni na przełomie roku, wraz z cenami i adresami biur podróży, w takich miejscach jak: na Malediwach, na Martynice, na Florydzie, w Algierii, w Szwajcarii. Znajdziemy też informację jak spędzić Sylwester na Karaibach, czy w Meksyku. Jak widać, oferty skierowane są raczej do zamożnych klientów. Na końcu artykułu znajdziemy tańszą, jedyną polską ofertę, Sylwester w Krasiczynie - w Hotelu Zamkowym (trzydniowy pobyt 700zł/osoby).

Sylwestrowy Serwis Gazety

Gazeta Wyborcza
GW prowadzi Serwis Sylwestrowy. Większość informacji tam umieszczonych skierowane jest do pań i dziewcząt, gdyż traktują o fryzurach, kreacjach, modzie sylwestrowej i tym podobnych np. "W co się ubrać na Sylwestra", "Fryzury Sylwestrowe", "Torebki wieczorowe". Panowie znajdą tam informację nt. Szampana, i Sposoby na Kaca po Sylwestrze. Będziemy się bacznie przyglądać serwisowi i informować o ciekawych artykułach.

Co w Polsce?

Dziennik 23-11-2007
W artykule "Jak Sylwester, to z przytupem" znajdziemy informację o tegorocznych imprezach sylwestrowych organizowanych w polskich miastach (Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Gdańsk). Na końcu artykułu znajdujemy informację o nietypowych imprezach np. Sylwester w Wieliczce lub Sylwester w Laponii.

Pomysły na Sylwestra za granicą

Gazeta Wyborcza 19-11-2007
W artykule "Gwiazdka i sylwester 2007. Od antypodów do sąsiadów" Pani Monika Witkowska z GW opisuje oferty wyjazdów zagranicznych. Znajdziemy tu, między innymi, propozycje Sylwestra we Włoszech, w Austrii, na Słowacji oraz w dalszych zakątkach świata, w Kenii, Nepalu, Meksyku, Australii. Propozycje są rzeczywiście interesujące np. Sylwester na Saharze ,Safari-Sylwester lub Sylwester w Cancun. Nie są to jednak, w większości, tanie oferty. Oferty podane są z czasem pobytu, cenami i danymi kontaktowymi

Pomysły na Sylwestra w Polsce

Gazeta Wyborcza 15-11-2007
Trochę, a nawet znacznie, tańsze oferty proponuje GW w "Gwiazdka i sylwester 2007. Świąteczne abecadło" Znajdziemy tu oferty spędzenia Sylwestra w Polsce, między innymi w Białowieży, Galinach, Łebie, Niepołomicach, Wiśle, Ustroniu i Zakopanym. Dokładne ceny, czas pobytu, atrakcje i kontakt podane są w artykule. Zwracamy uwagę, że w proponowanych przez GW miejscach pojawiaja się także Pałac Galiny polecany także przez nas w tym oto miejscu : Sylwester w Galinach

Sylwester w Warszawie

Gazeta Wyborcza 08-11-2007
A w Warszawscy radni: 3,5 mln zł na zorganizowanie sylwestra znajdziemy informacje na temat tego jak będzie wyglądała Noc Sylwestrowa przed Pałacem Kultury w Warszawie. Czytamy tu, że wystąpią na niej: Tatiana Okupnik, Lady Pank, T. Love, Kasia Kowalska, Bracia, Jet Set, Feel oraz Orkiestra Zygmunta Kukli i że w końcu warszawscy radni poszli po rozum do głowy i domyślili się, że organizacja takich imprez służy wyśmienicie promocji miasta.
Prezenty i pomysły na prezenty na różne okazje

Ostatnio dodane oferty


Sylwester W Karczmie Soplicowo - Warszawa
Warszawa Karczma Soplicowo

SYLWESTER W HYDROZAGADCE 2016 | Warszawa
Warszawa Klub Hydrozagadka

Sylwester W Gdyni Czyli TUPOT BIAŁYCH MEW
Gdynia Hotel Nadmorski****

Bal Sylwestrowy 2016/2017 W Orchowie
Orchowo Gościniec Nad Stawem

Bal Sylwestrowy 2016 Pod Warszawą - Zagórze
Okuniew Hotel Willa Zagórze

Sylwester W Górach W Beskidzie Wyspowym
Węglówka Gościniec pod Lubomirem

Zabawa Sylwestrowa 2016 W Pobliżu Koszalina
Niekłonice FARMA NIEKŁONICE

Sylwester W Centrum Krakowa Przy Małym Rynku
Kraków Śródmiejski Ośrodek Kultury

SYLWESTER ŚWIĘTA 2016/2017-USTKA APARTAMENT
USTKA Apartament na wydmie w Ustce

Sylwester W Porcie Lotniczym Olsztyn-Mazury
Szymany Port Lotniczy Olsztyn-Mazury

Bal W Ośrodku Kultury ARSUS Warszawa
Warszawa Ośrodek Kultury Arsus

Maskowy Bal Sylwestrowy W Rytmach Latino !
Wrocław Tropical Dance Studios

Sylwester W Africano Shisha Bar Wrocław
Wrocław Africano Shisha Bar

Sylwester 2016 Z Dala Od Miasta
Radęcin Brzozowy Zagajnik
Masz konto na Facebook'u? Daj się powiadomić o imprezach sylwestrowych.